Pre školy

Škola v prírode-Veľká RačaŠkola v prírode-Veľká Rača Škola v prírode-Veľká Rača Škola v prírode-Veľká Rača Škola v prírode-Veľká Rača Škola v prírode-Veľká Rača

Rekreačná oblasť Veľká Rača je vďaka množstvu lákadiel (lanové dráhy, letná bobová dráha,...)jedným z najobľúbenejších slovenských rekreačných stredísk. Perfektne vybavený hotel Gajúz si jednoznačne zaslúži jednotku. Nechýba mu ani skvelá kuchyňa či milý personál. Je situovaný na okraji obce Oščadnica na Kysuciach, vzdialený cca 30 km od Žiliny.

Ubytovanie:
3,4 – lôžkové izby, 1 x 5 – lôžková, s vlastným sociálnym zariadením, priestranné a veľmi pekné. Kapacita je 50 osôb v hlavnej budove.
Strava:
5x denne, pitný režim
Vybavenie strediska:
detský zábavný park, vnútorný bazén, jedáleň, spoločenská miestnosť, bufet, herňa, TV, video, DVD, ohnisko, stolný tenis, univerzálne ihrisko, biliard...
Možnosti výletov:
výstup na Dedovku, SUNPARADISE Veľká Rača, letná bobová dráha ALPINCOASTER + detský lanový park, Kysucké múzeum v Čadci, Kaštieľ v Radoli, Vychylovka...

V cene je zahrnuté:
ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, poistenie proti insolventnosti CK, 1 dospelý grátis na 10 platiacich detí, darček pre každého účastníka ŠvP, DPH

Doprava:
V prípade záujmu Vám zabezpečíme autobusovú dopravu
Poistenie:
V prípade záujmu Vám zabezpečíme komplexné cestovné poistenie ECP (poistenie zodpovednosti za škodu, úrazové poistenie...)
Zdravotník:
Ak máte problém so zdravotným dozorom pre Vaše deti, zabezpečíme Vám zdravotníka
Balík plus:
Ponúkame Vám výhodný bonusový balíček, ktorý zahŕňa odmenu 70 Eur pre pedagóga na 10 platiacich detí a atraktívny fakultatívny výlet v ŠvP. Cena je len 9 Eur/žiak. Plus výlet do Terchovej – múzea Juraja Jánošíka už so vstupným!
Animačný program:
K ešte ľahšiemu priebehu Vašej Školy v prírode Vám ponúkame možnosť zakúpiť si náš animačný program, ktorý zahŕňa starostlivosť o deti od 14:00 do 21:00. Starostlivosť v tomto čase preberajú do svojich rúk naši animátori s kompletným materiálom potrebným na realizáciu programu. Cena animačného programu je 25 Eur / žiak.

V prípade záujmu nás kontaktujte a my Vám pošleme spätne aktuálne voľné termíny.

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.