Pre školy

Škola v prírode-Veľká FatraŠkola v prírode-Veľká Fatra Škola v prírode-Veľká Fatra Škola v prírode-Veľká Fatra

Mimoriadne zaujímavá lokalita, ničím nerušené zdravé lesné prostredie, veľmi kvalitné stredisko, no proste paráda! Horský hotel Bartoška sa nachádza na rozhraní Kremnických hôr a Veľkej Fatry, 10 km od kúpeľného mesta Turčianske Teplice. Ostáva skutočne už len na Vás, ako si túto príjemnú atmosféru na tomto čarokrásnom mieste užijete.

Ubytovanie:
2,3 – lôžkové izby + 1 x 4 – lôžková s vlastným sociálnym zariadením, prípadne 6 – lôžkové zrubové chatky. Kapacita 42 lôžok v hlavnej budove, 30 lôžok v zrubových chatkách.
Strava:
5x denne, pitný režim
Vybavenie strediska:
spoločenská miestnosť, bufet, jedáleň, univerzálne ihrisko, ohnisko, TV, video, DVD, stolný tenis, projektor, wellness, sauna, biliard...
Možnosti výletov:
aquapark v Turčianskych Tepliciach , Banská Bystrica – múzeum SNP, Harmanecká jaskyňa, múzeum slovenskej dediny v Martine, pamiatky v Kremnici...

V cene je zahrnuté:
ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, poistenie proti insolventnosti CK, 1 dospelý grátis na 10 platiacich detí, darček pre každého účastníka ŠvP, DPH

Doprava:
V prípade záujmu Vám zabezpečíme autobusovú dopravu
Poistenie:
V prípade záujmu Vám zabezpečíme komplexné cestovné poistenie ECP (poistenie zodpovednosti za škodu, úrazové poistenie...)
Zdravotník:
Ak máte problém so zdravotným dozorom pre Vaše deti, zabezpečíme Vám zdravotníka
Balík plus:
Ponúkame Vám výhodný bonusový balíček, ktorý zahŕňa odmenu 70 Eur pre pedagóga na 10 platiacich detí a atraktívny fakultatívny výlet v ŠvP. Cena je len 9 Eur/žiak. Plus výlet do Terchovej – múzea Juraja Jánošíka už so vstupným!
Animačný program:
K ešte ľahšiemu priebehu Vašej Školy v prírode Vám ponúkame možnosť zakúpiť si náš animačný program, ktorý zahŕňa starostlivosť o deti od 14:00 do 21:00. Starostlivosť v tomto čase preberajú do svojich rúk naši animátori s kompletným materiálom potrebným na realizáciu programu. Cena animačného programu je 25 Eur / žiak.

V prípade záujmu nás kontaktujte a my Vám pošleme spätne aktuálne voľné termíny.

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.