Pre školy

Škola v prírode-OravaŠkola v prírode-Orava Škola v prírode-Orava Škola v prírode-Orava Škola v prírode-Orava

Tento horský hotel Belez Vás na prvý pohľad očarí a presvedčí o správnosti tejto voľby. Rozprestiera sa na úpätí Kubínskej holi, neďaleko Dolného Kubína. „Na Orave dobre, na Orave zdravo“ je v tomto prípade na správnom mieste, veď koniec-koncov, poďte sa o tom presvedčiť sami. Tento hotel Vám ponúka plnohodnotné prežitie Vášho pobytu v lone Oravskej prírody, kde na Vás čaká vždy ochotný personál.

Ubytovanie:
2,3,4 – lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením + 1 x 6 – lôžková. Kapacita cca 50 lôžok v hlavnej budove.
Strava:
5x denne, pitný režim
Vybavenie strediska:
bufet, jedáleň, ohnisko, preliezky, univerzálne prírodné ihrisko, trampolína, TV, video, DVD, stolný tenis, spoločenská UFO miestnosť ?
Možnosti výletov:
nenáročný peší výlet na Jeleniu oboru, aquapark Dolný Kubín, termálne kúpalisko Bešeňová, Oravská železnička v Oravskej Lesnej, Zuberec - múzeum oravskej dediny, Oravská priehrada, Oravský hrad, mnohé ďalšie...

V cene je zahrnuté:
ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, poistenie proti insolventnosti CK, 1 dospelý grátis na 10 platiacich detí, darček pre každého účastníka ŠvP, DPH

Doprava:
V prípade záujmu Vám zabezpečíme autobusovú dopravu
Poistenie:
V prípade záujmu Vám zabezpečíme komplexné cestovné poistenie ECP (poistenie zodpovednosti za škodu, úrazové poistenie...)
Zdravotník:
Ak máte problém so zdravotným dozorom pre Vaše deti, zabezpečíme Vám zdravotníka v cene
Balík plus:
Ponúkame Vám výhodný bonusový balíček, ktorý zahŕňa odmenu 70 Eur pre pedagóga na 10 platiacich detí a atraktívny fakultatívny výlet v ŠvP. Cena je len 9 Eur/žiak. Plus autobusový výlet na Oravský hrad – už so vstupným!
Animačný program:
K ešte ľahšiemu priebehu Vašej Školy v prírode Vám ponúkame možnosť zakúpiť si náš animačný program, ktorý zahŕňa starostlivosť o deti od 14:00 do 21:00. Starostlivosť v tomto čase preberajú do svojich rúk naši animátori s kompletným materiálom potrebným na realizáciu programu. Cena animačného programu je 25 Eur / žiak.


V prípade záujmu nás kontaktujte a my Vám spätne pošleme aktuálne voľné termíny.

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.