Leto 2020, Cyprus

Noah´s Ark Deluxe Hotel & Spa *****+Noah´s Ark Deluxe Hotel & Spa *****+ Noah´s Ark Deluxe Hotel & Spa *****+ Noah´s Ark Deluxe Hotel & Spa *****+ Noah´s Ark Deluxe Hotel & Spa *****+ Noah´s Ark Deluxe Hotel & Spa *****+

Tento jedinečný a luxusný hotelový rezort sa nachádza na severnom pobreží Cypru, v turistickom stredisku Bafra, 65 km od letiska Ercan. Pozostáva z hlavnej budovy, ktorá je určená len pre dospelých a zo záhradných viliek s možnosťou rodinných izieb. Priamo pred hotelom sa nachádza nádherná piesočnatá 1,3 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a s mólom.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
V hlavnej budove (len dospelé osoby) s výhľadom na more a v záhradných vilkách s výhľadom na more alebo do záhrady. Všetky izby majú: kúpeľňu s WC (v hlavnej budove vaňa a sprchový kút s masážnou sprchou), sušič na vlasy, telefón, minibar - nealko nápoje, pivo a voda, dopĺňané raz denne (zdarma), trezor, LCD TV, Wi-Fi (zdarma), balkón alebo terasu
Typy izieb:
- v hlavnej budove: Štandardná izba deluxe (dvojlôžková); Štandardná izba deluxe pre 3 dospelé osoby (s dvomi manželskými posteľami);
- v záhradných vilkách: Štandardná izba (s manželskou posteľou 160x200 cm a 1,5 lôžka 110x200 cm pre 2 deti); Rodinná izba (2 miestnosti prepojené dverami, v jednej je manželská posteľ a v druhej 2 samostané lôžka)

Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež recepcia, WIFI pripojenie v celom areáli zdarma, kasíno (od 25 rokov), hlavná hotelová reštaurácia, 3 a´la carte reštaurácie, bary, cukráreň, 3 vonkajšie bazény, vnútorný bazén, aquapark, vodný park, detský bazén, slnečníky i ležadlá pri bazénoch a na pláži zdarma, plážové osušky na kartu, fitness centrum, basketbalové ihrisko, 4 tenisové kurty, plážový volejbal, aerobik, lukostreľba, vodné pólo, šípky, biliard, profesionálne futbalové ihrisko, minigolf, vodná gymnastika, open-air kino, karaoke, živá hudba, diskotéka, obchodíky, kaderníctvo, SPA centrum (za poplatok), wellness centrum Karina (zdarma).
Množstvo atrakcií pre deti: lampióny šťastia a lodičky prianí, kino, športové hry a turnaje, aquapark s tobogánom a šmýkačkami, mini aqupark, minidisco, fotenie s delfínom, tvorivá dielnička (napr. maľovanie na tvár), tématické dni (pirátsky poklad, indiánske leto).....a množstvo ďalšieho.

Stravovanie:
- ultra all inclusive:
HLAVNÁ REŠTAURÁCIA:
07:00 - 11:00 Raňajky (bufet)
11:00 - 14:30 Obed (bufet)
19:00 - 21:30 Večera (bufet)
24:00 - 02:00 Polnočný bufet
K dispozícii sú miestne alkoholické a nealkoholické nápoje servírované do pohárov. Teplé nápoje - automatová káva, čaj. Nealkoholické a alkoholické nápoje sú servírované od 11.00 hod. Čerstvá ovocná šťava, fľaškované nápoje a turecká káva sú spoplatnené.

FORA SNACK BAR (na pláži) 10:00 - 18:00 hod.:
K dispozícii sú teplé nápoje /automatová káva, čaj/voda, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje podľa ponuky.
12.00 - 16.30 - občerstvenie formou bufetu
17.00 - 18.00 - sa podáva sladké pečivo
PATISSERIE AREA - Cukráreň (Hlavná budova) 10:00 - 22:00 hod.:
K dispozícii sú teplé nápoje - automatová káva, čaj/voda, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje podľa ponuky.
17.00 - 18.00 - sa podáva sladké pečivo

MOON ARENA BAR 21:00 - 24:00 hod.:
K dispozícii sú teplé nápoje - automatová káva, čaj/voda, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje podľa ponuky. Počas koncertov je tento bar zatvorený a extra spoplatnený.

AQUA BAR (AQUAPARK) 10:00 - 17:30 hod.:
Nachádza sa pri Aqua Parku. K dispozícii sú nealkoholické nápoje, ovocné džúsy a voda. Alkoholické nápoje sú zakázané.
Bar je k dispozícii len počas otváracích hodín Aquaparku.
Otváracie hodiny Aquaprku: 10:00 - 12:00 a 14:00 - 17:30

HOLIDAY VILLAGE POOL BAR (bar pri bazéne pri záhradných vilkách) 10:00 - 24:00 hod.:
K dispozícii sú teplé nápoje - automatová káva, čaj/voda, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje podľa ponuky.

MINIBAR (na izbe):
nealko nápoje, voda, pivo - dopĺňané raz denne

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.