Leto 2020, Turecko

Onyria Claros Beach *****Onyria Claros Beach ***** Onyria Claros Beach ***** Onyria Claros Beach ***** Onyria Claros Beach ***** Onyria Claros Beach *****

Uniknite s nami z domáceho stereotypu a príďte spoznať jedno z najkrajších zákutí Egejského mora v podobe veľkolepého hotelového komplexu, Onyria Claros Beach, nachádzajúceho sa vo vlastnom zálive s piesočnatou plážou s úplne pozvoľným vstupom do mora. Myšlienkou hotela je dať klientom pocítiť a prežiť nekonečnú krásu morského pobrežia. Nad areálom veľkej udržiavanej záhrady sa majestátne týči impozantná hotelová budova a prázdninové vilky. Pohľad na tyrkysovú hladinu mora, na blankytné nebo a okolité pohoria v kombinácii s komplexnými hotelovými službami je zárukou regenerácie tela i duše. Harmónia, relax a komfort - to sú hlavné prísady dovolenkovej alchýmie namiešanej týmto výnimočným hotelom.
Nádherná široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora vhodná pre rodiny s deťmi sa nachádza priamo pred hotelom, k dispozícii je aj menšia hotelová pláž iba pre dospelých.
Tento fascinujúci hotelový komplex so stupňovitými terasami sa nachádza priamo nad vlastným zálivom Claros Beach, cca 4 km od strediska Özdere s typickou dovolenkovou atmosférou a malebným prístavom plným jácht, 60 km od centra kozmopolitného mesta Izmir s množstvom nákupných a zábavných možností (ľahko dostupné miestnou kyvadlovou dopravou, tzv. dolmušmi), 45 km od letiska v Izmire.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú moderne zariadné, 2-lôžkové izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek v hlavnej budove; vkusné 2-lôžkové izby vo vilkách s možnosťou 1 prístelky alebo priestranné rodinné izby vo vilkách až pre 5 osôb. Vo všetkých izbách nechýba klimatizácia, telefón, minibar (dopĺňaný vodou), satelitný TV, trezor (zdarma), vlastné hygienické príslušenstvo (kúpeľňa so sprchou, respektíve vaňou, WC a sušič na vlasy), Wi-Fi internetové pripojenie, balkón s posedením.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež reprezentatívna vstupná hala s recepciou a posedením, hlavná hotelová reštaurácia s terasou, 5 a´la carte reštaurácií, lobby bar, snack bar, pool bar, beach bar, 2 vonkajšie bazénové komplexy, slnečníky a ležadlá zdarma pri bazénoch i na pláži, detský bazén, vnútorný bazén, aquapark so šmykľavkami, fitness centrum, turecké kúpele (masáže a peeling za poplatok), spa centrum (za poplatok), konferenčné miestnosti, diskotéka, minimarket.
Šport a zábava: stolný tenis, tenis, minigolf, aerobik, plážový volejbal, fitness centrum, šípky, ľukostrelba, boccia, biliard a bowling (za poplatok), živá hudba, miniklub, detské ihrisko, hotelové animácie pre deti aj dospelých, vodné športy (bezmotorové zdarma).

Stravovanie:
-ultra all inclusive: raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bohatých švédskych stolov vrátane nápojov, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podávané v hotelovom areáli i na pláži, pestré teplé aj studené občerstvenie počas celého dňa, turecké placky, zmrzlina, čaj, káva a koláčiky, podávanie ľahšieho nočného občerstvenia

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.