Leto 2020, Albánsko

Tropical Resort ****Tropical Resort **** Tropical Resort **** Tropical Resort **** Tropical Resort **** Tropical Resort ****

Láka vás predstava dovolenky strávenej uprostred bohatej zelene? Tak vás bezpochyby poteší tento nádherný hotel Tropikal Resort. Okrem atraktívneho prostredia vám rezort ponúka rozľahlý bazén s terasou na slnenie, detské ihrisko, futbalové ihrisko i možnosť zahrať si plážový volejbal. Ak počas užívania si slnka a vody vyhladnete, máte na výber z pestrej ponuky občerstvenia a špecialít, ktoré ponúka hotelová reštaurácia i stánky rozmiestnené v areáli. A večer, keď sa už horúce slnko vyberie na oddych, nechajte sa zlákať rytmickou hudbou nočného klubu s profesionálnymi tanečníkmi a DJ-mi starajúcimi sa o tú správnu dovolenkovú atmosféru. Areál rezortu sa rozkladá na ploche 90 000 metroch štvorcových a priamo nadväzuje na krásnu súkromnú piesočnatú pláž s pozvoľným vstupom do mora. Od príletového letiska v Tirane je vzdialený cca 35 km.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Hotel ponúka ubytovanie priamo v hotelovej budove alebo jednopodlažných vilkách. Izby sú moderne zariadené s možnosťou jednej prístelky, alebo rodinné izby s dvoma samostatnými izbami. Vo všetkých izbách nechýba klimatizácia, káblová TV, telefón, WIFI pripojenie, minibar (za poplatok), kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, WC, balkón.
Budova hotela je elegantne zariadená, obklopená ohromujúcou zeleňou. Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, výťah, zmenáreň, dve reštaurácie, dva bary, pizza kútik aj s pecou na pečenie, stánok s grilovanými špecialitami, rozľahlý bazén v tropickom štýle lemovaný palmami a borovicami s oddelenou časťou pre deti, pool bar, ležadlá, osušky a slnečníky pri bazéne i na pláži, beach bar, nočný klub, detské ihrisko, futbalové ihrisko, plážový volejbal, plážové atrakcie a možnosť vodných športov (za poplatok), domáci animačný tím...

Stravovanie:
- polpenzia: raňajky a večere formou švédskych stolov bez nápojov

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.