Leto 2020, Egypt

Amwaj Blue Beach ****+Amwaj Blue Beach ****+ Amwaj Blue Beach ****+ Amwaj Blue Beach ****+ Amwaj Blue Beach ****+ Amwaj Blue Beach ****+

Novozrekonštruovaný hotel sa nachádza v tichom prostredí Soma Bay, ale ponúka viacero možností pre prežitie príjemnej dovolenky. Uspokojí tak dvojice, ako aj rodiny s deťmi. Výhodou dovolenky v tomto hoteli je jeho poloha na dlhej piesočnatej pláži, s čiastočne koralovým podložím, vstup do mora možný aj cez mólo, odporúčame obuv do vody. Vďaka blízkosti koralov je tento hotel vhodnou voľbou aj pre milovníkov šnorchlovania. Hotel sa nachádza 45 km od letiska v Hurghade.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú pohodlne zariadené, s možnosťou 1 prístelky, 2 prístelky sú možné v rodinnej izbe za príplatok. Sú vybavené klimatizáciou, kúpeľňou, WC, TV/SAT, sušičom na vlasy, telefónom, balkónom, terasou, alebo francúzskym oknom.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, reštaurácia a bar na pláži, disko bar, internetová kaviareň, kaderníctvo, obchodíky so suvenírmi, lekáreň, lekár (na telefóne), čistiareň, tenis, stolný tenis, biliard, šípky, fitness, volejbalové ihrisko, potápačské centrum, možnosť vodných športov (za poplatok), animačné programy, aquapark, jacuzzi, sauna, parná sauna, masáže, detský bazén, detské ihrisko, detský klub. Slnečníky pri bazéne aj na pláži bezplatne.

Stravovanie:
-all inclusive 24 hodín denne: raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo nealkoholických nápojov (filtrovaná káva, postmixové nápoje) a miestnych alkoholických nápojov (víno podávané len v hlavnej reštaurácii počas obeda a večere).


Deti za zvýhodnenú cenu !

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.