Leto 2020, Albánsko

Rafaelo Resort ****Rafaelo Resort **** Rafaelo Resort **** Rafaelo Resort **** Rafaelo Resort **** Rafaelo Resort ****

Nechajte sa prekvapiť Albánskom, nechajte sa prekvapiť letoviskom Shëngjin a nechajte sa prekvapiť samotným hotelom Rafaelo. Hotel ponúka príjemné a útulné ubytovanie v novozariadených izbách. Rodičia s deťmi určite ocenia možnosť výberu priestranných rodinných izieb poskytujúcich väčší komfort a súkromie. Areál hotela je starostlivo udržiavaný, má peknú záhradu, v ktorej je detské ihrisko s preliezkami a šmykľavkami a ku káve lákajúca terasa. Dominantou areálu je členitý bazén so slnečnou terasou. Zelený areál je oddelený od širokej piesočnatej pláže len pobrežnou promenádou tiahnúcou sa cez celé letovisko. Počas večerných prechádzok sa môžete zastaviť na drink v niektorých baroch, nachadzajúcich sa na najvyšších poschodiach okolitých budov, ktoré vám ponúkajú nádherný výhľad na celý záliv. Mladí zasa ocenia diskotéku trvajúcu až do bieleho rána. Od príletového letiska Rinas sa hotel Rafaelo Resort nachádza 50 km.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Priestranné a moderne zariadené 2-lôžkové izby s možnosťou jednej resp. dvoch prísteliek formou rozťahovacej pohovky alebo rodinné izby s 2 oddelenými spálňami (za príplatok), časť izieb s výhľadom na more (za príplatok). Vo všetkých izbách nechýba klimatizácia, TV, malá chladnička, vlastné príslušenstvo (kúpeľňa, WC, sučič na vlasy), balkón s posedením.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež veľký areál so záhradou a zeleňou, vstupná hala s recepciou, wifi v priestore recepcie, bar, kaviareň s terasou, bar na móle nad morom, obchodík , zmenáreň, reštaurácia, v sezóne 2013 vybudovaný rozľahlý vonkajší bazén (ležadlá a slnečníky pri bazéne i na pláži zdarma), toalety a sprchy pri bazéne, detské ihrisko, parkovisko, vodné športy na pláži (za poplatok).
Animačné programy pre deti i dospelých so slovensky hovoriacim animátorom.

Stravovanie:
- all inclusive: raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane vybraných nápojov (víno, pivo, džús), ľahký popoludňajší snack vo vyhradených hodinách vrátane vybraných nápojov (napríklad koláč, zmrzlina, káva), počas dňa vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje

Doprava:
- individuálna, autobusová, letecká

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.