Leto 2022, Albánsko

Albanian Star ****Albanian Star **** Albanian Star **** Albanian Star **** Albanian Star **** Albanian Star ****

Hotel Albanian Star, zaradený do hotelovej siete Harmonia, láka svojich hostí polohou priamo na krásnej, dlhej, širokej a udržiavanej piesočnatej pláži. Vďaka malému počtu izieb a ochotnému personálu panuje v hoteli útulná rodinná atmosféra. Izby vás prekvapia svojou eleganciou v pastelových farbách. Z hotelovej terasy, ukrytej v tieni voňavých stredomorských borovíc, sa môžete kochať pohľadom na širokú pieskovú pláž, v pozadí s tyrkysovým morom. Iste oceníte aj možnosť leňošenia na ležadlách s baldachýnmi. Objednajte si kokteil a nechajte sa uniesť atmosférou. Z terasy na najvyššom poschodí sa vám naskytne výhľad na celý záliv tiahnúci sa k mestu Durrës. Všadeprítomná dovolenková pohoda v kombinácii s miestnou pohostinnosťou vás vtiahnu do výnimočnej atmosféry tohto plážového hotela. Od príletového letiska Rinas je vzdialený 39 km, od hlavného mesta Tirana 42 km. Jeho okolité miesta ponúkajú množstvo fakultatívnych výletov za prírodnými krásami Albánska a pamiatkami zapísanými na zozname svetového dedičstva UNESCO.
Nachádza sa na okraji mesta Durrës, v ktorom na vás čaká množstvo barov, kaviarní či reštaurácií.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Hotel ponúka komfortne zariadené 2-lôžkové izby s možnosťou jednej prístelky. Nechýba v nich klimatizácia, WIFI, TV, kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, WC, balkón.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, wifi pripojenie na internet v spoločných priestoroch (zdarma), nová reštaurácia, bar s terasou, bazén s terasou na slnenie, fitnes, konferenčná miestnosť, bar pod strechou hotela s nádherným výhľadom na celý záliv, parkovanie pre hotelových hostí, možnosť vodných športov na pláži (za poplatok).

Stravovanie:
- polpenzia: raňajky a večere formou švédskych stolov bez nápojov, v okolí hotela sa nachádza množstvo cenovo dostupných reštaurácií

Doprava:
- individuálna, autobusová, letecká

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.