Leto 2024, Egypt

Imperial Shams Abu Soma ****Imperial Shams Abu Soma **** Imperial Shams Abu Soma **** Imperial Shams Abu Soma **** Imperial Shams Abu Soma **** Imperial Shams Abu Soma ****

Tento hotel ležiaci priamo pri pláži je ideálny pre rodiny s deťmi a klientov vyhľadávajúcich pokojnú dovolenku plnú odpočinku. Oblasť Abu Soma je však taktiež s jeho stálym veterným počasím a ľahko sa zvažujúcou plážou rajom pre surfistov. Hotel ponúka svojim klientom súkromnú piesočnatú pláž s množstvom vodných športov. Hotel má bezbariérový prístup. Od letiska v Hurghade je vzdialený 55 km.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Hotel ponúka 2-lôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek pre deti. Každá izba disponuje individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, telefónom, SAT TV, minibarom, vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňa so sprchou, WC, sušič na vlasy), trezorom a balkónom, terasou alebo francúzskym oknom.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, talianska reštaurácia (nutná rezervácia), orientálna reštaurácia (nutná rezervácia), 1 bar, diskotéka, pripojenie na internet (za poplatok), Wi-Fi pripojenie v lobby bare (za poplatok), 2 bazény (ležadlá, slnečníky a osušky zadarmo pri bazéne i na pláži), vyhrievaný detský bazén, detský klub, konferenčná miestnosť, zmenáreň.
Športové aktivity zdarma: animačné programy, plážový volejbal, stolný tenis, biliard, aerobic, stretching, šípky, masáž v susednom hoteli Shams Safaga (20 minút počas pobytu), sauna v susednom hoteli Shams Safaga (15 minút počas pobytu zdarma ), tenisové kurty a fitness v susednom hoteli Shams Safaga, diskotéka.
Športové aktivity za poplatok: jazda na koňoch, sauna, masáže v susednom hoteli Shams Safaga (po vyčerpaní 20 minút zdarma), potápačské centrum v susednom hoteli Shams Safaga, kite/surf –centrum, windsurfing.

Stravovanie:
- all inclusive: 10:00 – 00:00, je možné čerpať vo vybraných priestoroch hotela a zahŕňa raňajky, obedy, večere formou bufetu a ľahké občerstvenie počas popoludnia, zmrzlinu, neobmedzené množstvo nealkoholických nápojov (postmixové nápoje, voda, káva, čaj) a miestnych alkoholických nápojov (víno, pivo, tvrdý alkohol). Naplnenie minibaru balenou vodou 1x po prílete zadarmo. Do reštaurácií a la carte sa vyžaduje formálne oblečenie.

Deti za zvýhodnenné ceny!
Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.