Leto 2020, Egypt

Cleopatra Luxury Resort *****Cleopatra Luxury Resort ***** Cleopatra Luxury Resort ***** Cleopatra Luxury Resort ***** Cleopatra Luxury Resort ***** Cleopatra Luxury Resort *****

Cleopatra Luxury Resort Makadi Bay je priestranný a napriek tomu pohodlný rekreačný komplex. Svojim klientom ponúka ubytovanie v moderne zariadených izbách v 2 až 3 poschodových bungalovoch a vilkách. Služby na úrovni a príjemný personál sú zárukou kvalitnej dovolenky. Na svoje si prídu i vyznávači podmorskej krásy Červeného mora. Hotel leží priamo na peknej piesočnatej pláži s korálovým podložím. Od letiska v Hurghade je vzdialený cca 30 km.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Hotel vo svojich priestoroch ponúka ubytovanie v štandardných 2–lôžkových izbách s max. 2 prístelkami, ktoré sú vybavené balkónom alebo terasou. Hotel disponuje vstupnou halou s recepciou a zmenárňou, hlavnou reštauráciou, 2 a la carte reštauráciami (talianska, rybia), 7 barmi (lobby bar, bar pri bazéne, bar na pláži, šport bar,...), diskotékou, 8 bazénmi (slnečníky a ležadlá zadarmo), konferenčnou miestnosťou, obchodnou arkádou, wifi vo verejných priestoroch zadarmo a mini klubom. Hotel ponúka svojim klientom využiť bez poplatku: animačné programy, večerné programy, 6 tenisových kurtov (osvetlenie a vybavenie za poplatok), plážový volejbal, aerobik, lukostreľba, fitness, stolný tenis, biliard.
Za poplatok: Wellnes centrum, sauna, vírivka, masáže, hammam, potápačské centrum, vodné športy na pláži.
Izby disponujú vlastným sociálnym zariadením (WC, kúpeľňa), sušičom na vlasy, SAT TV, mini barom a trezorom.

Stravovanie: all inclusive

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.