Leto 2022, Turecko

Green Max *****Green Max ***** Green Max ***** Green Max ***** Green Max ***** Green Max *****

Novozrekonštruovaný hotel, ktorý sa nachádza na ploche 100 000 m2 priamo na nádhernej dlhej piesočnatej pláži premiešanej s drobnými kamienkami. Tvorí ho hlavná budova a bungalovy, je obklopený hustou zeleňou. Ponúka širokú škálu aktivít a služieb a vytvára tak ideálny dovolenkový komplex pre klientov všetkých vekových kategórií. Od letiska je vzdialený 25 km, od centra Beleku 7km.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Hotel ponúka ubytovanie v hlavnej budove aj v bungalovoch, izby s možnosťou jednej prístelky. Vo všetkých izbách sa nachádza klimatizácia, SAT TV, minibar, vlastné sociálne zariadenie, sušič vlasov, trezor a balkón alebo francúzske okno.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, 2 á la carte reštaurácie (talianska, stredomorská - nutná rezervácia, za poplatok), 3 bary, snack bar, patisseria, diskotéka, Wi-Fi pripojenie na recepcii (zadarmo), internetová kaviareň (zadarmo), obchodná arkáda, práčovňa (za poplatok), bazén (ležadlá, slnečníky a plážové osušky zadarmo), detský bazén, vyhrievaný krytý bazén, bazén so šmykľavkami, miniklub (pre deti 4-12 rokov), junior klub (pre deti13-16 rokov),detské ihrisko...
Hotel ponúka rôzne športové aktivity (zadarmo): animačné programy, večerné programy, 6 tenisových kurtov (osvetlenie a vybavenie za poplatok), aerobik, stolný tenis, plážový volejbal, fitnes, sauna, turecké kúpele (procedúry za poplatok), vodná gymnastika, minifutbal, šípky, nemotorizované vodné športy...Za príplatok je hosťom k dispozícii aj biliard, herňa, masáže, požičovňa áut, motorizované vodné športy.

Stravovanie:
-ultra all inclusive: raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, detský bufet, diétny kútik, počas dňa ľahké občerstvenie, zmrzlina, zákusky v patisserii, neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických (filtrovaná káva, džúsy - nie z čerstvého ovocia) a alkoholických nápojov miestnej výroby a vybraných importovaných nápojov počas 24 hodín (po 02:00 hod. len nealkoholické nápoje) na miestach určených hotelom

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.