Leto 2020, Turecko

Bel Conti *****Bel Conti ***** Bel Conti ***** Bel Conti ***** Bel Conti ***** Bel Conti *****

Sme veľmi radi, že Vám tento hotelový komplex s výnimočnou záhradou, ktorá vo svojom fantastickom prostredí plnom kvetov, zelene a kvalitných služieb dodáva areálu tú pravú dovolenkovú atmosféru, môžeme ponúknuť ako už overený dovolenkový cieľ. Bel Conti sa nachádza v prominentnom a jednom z najatraktívnejších letísk na tureckej riviére – Beleku, približne 30 km od letiska v Antalyi. Belek je známe predovšetkým svojou nádhernou scenériou – množstvom píniových lesov, olivových a citrusových plantáží a v neposlednom rade i kvalitne upravenými golfovými ihriskami. Ak vyhľadávate tú pravú plážovú dovolenku plnú slnka, mora, zábavy a oddychu, prijmite toto naše pozvanie do tohto prekrásneho hotelového komplexu.
Hotel disponuje širokou súkromnou piesočnatou plážou s pozvoľným vstupom do mora.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú kompletne zrekonštruované a elegantne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1 až 2 prísteliek (v hlavnej budove alebo Family Clube). Sú vybavené klimatizáciou, SAT TV, trezorom, minibarom, telefónom, vlastným hygienickým zariadením – sprcha, WC, sušič na vlasy, balkónom, resp. terasou s posedením.
Priestranný a slnečnými lúčmi prežiarený areál pozostáva z hlavnej budovy, priľahlého Family Clubu a z viliek. Nechýba mu ani vstupná hala s vkusným posedením, recepcia, lobby bar s terasou s panoramatickým výhľadom na prekrásny hotelový areál ústiaci priamo na pláži, 4 panoramatické výťahy, hlavná reštaurácia s terasou, 2 a´la carte reštaurácie, nákupné centrum, internetová kaviareň (za poplatok), kaderníctvo ( za poplatok), foto-servis (za poplatok), bazénový komplex s tobogánmi a šmykľavkami, aquapark, vnútorný bazén, detský bazén a ihrisko, pool bar, snack bar, beach bar, diskotéka a minidiskotéka pre deti, jacuzzi, turecké kúpele, sauna, masáže (za poplatok), miniklub, amfiteáter, obchod so suvenírmi, baby-sitting (za poplatok) ...Lehátka, slnečníky, matrace a osušky sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži zdarma.

Stravovanie:
-ultra all inclusive – raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov vrátane nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov, detské menu, poobedňajšie snacky, ľahšie občerstvenie počas vybraných hodín v areáli hotela i na pláži, ľahšie polnočné občerstvenie

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.