Leto 2020, Turecko

Kervansaray Beach *****+Kervansaray Beach *****+ Kervansaray Beach *****+ Kervansaray Beach *****+ Kervansaray Beach *****+ Kervansaray Beach *****+

Mimoriadne luxusný hotel, ktorý sme pre vás pripravili v prestížnom letovisku Antalya – Lara, je miestom pre skutočný oddych aj pre tých náročnejších z vás. Jeho areál vás uchváti svojou kolosálnou architektúrou a výnimočnými doplnkovými možnosťami pre strávenie aktívnej dovolenky. Letovisko Lara je povestné krásou svojich širokých piesočnatých pláží a luxusom hotelových rezortov, ktoré sú vybudované na jej čarokrásnom pobreží. Tento hotel je miestom pre strávanie skutočne exkluzívnej a nezabudnuteľnej dovolenky.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú elegantne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Vybavené sú SAT TV, trezorom, klimatizáciou, minibarom, telefónom, sprchou, resp. vaňou, WC, sušičom na vlasy a balkónom s posedením.

V hotelovom komplexe sa nachádza taktiež moderne zariadená hotelová hala s recepciou, internet café, hlavná reštaurácia s terasou, 6 barov, 4 a´la carte reštaurácie, aquapark s 5 tobogánmi, detský bazén, vonkajší bazén, vnútorný bazén, masáže a beauty centrum (za poplatok), jacuzzi, sauna, turecké kúpele, živá hudba, nákupná zóna, amfiteáter, fitness centrum, kaderníctvo, minimarket, detské ihrisko a mini klub, diskotéka, medzinárodné animácie, tenisové kurty, stolný tenis, biliard, požičovňa vodných športov na pláži,...Slnečníky, ležadlá, matrace a osušky sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži zdarma.

Stravovanie:
- all inclusive – raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bohatých švédskych stolov vrátane nápojov, nealkoholické a miestne alkoholické nápoje počas celého dňa, detské menu, ľahšie občerstvenie počas dňa, ľahšie nočné občerstvenie

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.