Leto 2020, Egypt

Sharm Resort ****Sharm Resort **** Sharm Resort **** Sharm Resort **** Sharm Resort **** Sharm Resort ****

Jedinečná poloha hotela Sharm Resort je ovplyvnená najmä úchvatným koralovým útesom „Far Garden“, ktorý sa nachádza priamo pred súkromnou hotelovou plážou. Vďaka nemu môžu milovníci potápania a šnorchlovania odhaľovat vzrušujúci podmorský svet Červeného mora. Od Na´ama Bay - obľúbenej časti letoviska Sharm el Sheikh – je hotel vzdialený približne 6 km a 2-krát do dna je hosťom k dispozícií bezplatný transfer. Hoteloví hostia môžu využívať aj pláž susedného sesterského hotela Sharm Plaza. Vzhľadom ku koralovému útesu, je vstup do mora možný len z móla, odporúčame skúseným plavcom; potrebná je obuv do mora.
Hotel je elegantne prepojený so sesterským hotelom Sharm Plaza a od pláže je vzdialený 300m. Prekrásna pláž s vlastným útesom na šnorchlovanie a potápanie priamo pred hotelom má povesť najkrajšej v okolí.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžkové a ponúkajú možnosť jednej prístelky. Ich rozloha je 24 - 28 m2 a sú vybavené kúpeľňou s vaňou/sprchou, sociálnym zariadením, sušičom na vlasy, káblovou TV, telefónom, trezorom, minibarom, klimatizáciou, čiastočne balkónom / terasou alebo francúzskym oknom s výhľadom do záhrady alebo na bazén.
Hostia môžu využívať všetky služby hotela Sharm Plaza - tam sa taktiež nachádza hlavná vstupná hala s 24-hodinovou recepciou, zmenárňou ako aj reštaurácie, bary či diskotéka. V prekrásne udržiavanej vonkajšej časti rezortu sa nachádzajú 2 bazény (nie sú vyhrievané). Hotelový komplex Sharm Resort a Sharm Plaza ponúka svojim hosťom 8 reštaurácií, 9 barov, internetový kútik a kaviareň, centrum zdravia, terasu na slnenie, 7 bazénov, detské ihrisko + kino + diskotéka, kurzy potápania, práčovňa, lekárska starostlivosť, limousine servis, obchod so suvenírmi a iným rozličným tovarom, tenis, squash, sauna, vírivka, fitness centrum...Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži zdarma, plážové osušky a plážovú tašku nájdete na izbe zdarma.

Stravovanie:
-all inclusive: 24 hodín denne lokálne nealkoholické nápoje, od 10:00 - 24:00 hod. lokálne alkoholické nápoje, raňajky, obedy a večere - možnosti výberu:
La Veranda: hlavná reštaurácia určená pre raňajky, obedy a večere (medzinárodná kuchyňa, bufet)
Via Veneto: talianska a´la carte určená pre večere
C´View BBQ: reštaurácia určená pre obedy a večere, grilované špeciality, BBQ
Al Hawara: orientálna a´la carte určená pre obedy a večere
Beach Lounge: snack bar, zmrzlina, panini, sendviče
Fajitas Mexican Restaurant: mexická a´la carte určená pre obedy a večere
Shish restaurant: BBQ, shish menu
Beach Lounge: snack bar, zmrzlina
Lagoon Pool: snack bar, grilované špeciality
Vienna Cafe: reštaurácia určená pre skoré a neskoré raňajky, bbq obed a neskoré večere
Beach Walk Grill: snack bar, grilované špeciality
11 barov: Lagoon Pool Bar, Beach Bar, Cove Bar, Via Veneto Bar, Seville´s Bar, Diskotheque (nealko, po 24:00 hod za poplatok), Beach Lounge Bar, Vitamin Bar, Lobby Bar (24 hodín)

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.