Leto 2024, Egypt

The Grand Hotel Sharm El Sheikh *****The Grand Hotel Sharm El Sheikh ***** The Grand Hotel Sharm El Sheikh ***** The Grand Hotel Sharm El Sheikh ***** The Grand Hotel Sharm El Sheikh ***** The Grand Hotel Sharm El Sheikh *****

Tento úplne nový hotel na pobreží Červeného mora sa nachádza v obľúbenom stredisku Sharm el Sheikh, 12km od Na´ama Bay v zálive Shark´s Bay (tzv. žraločej zátoke) priamo na nádhernej súkromnej piesočnatej koralovej pláži dlhej 550 metrov, ktorá leží na vlastnom reefe - útese s možnosťou potápania a šnorchlovania, kde na Vás čaká veľkolepý podmorský svet, ktorý Vás bezpochyby okúzli svojou jedinečnosťou. Od letiska je vzdialený 5km.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Hotel disponuje izbami o rozlohe 30 - 32 m2 s výhľadom na more alebo do záhrady. Izby sú 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek, nechýba v nich kúpeľňa s vaňou, WC, fén, trezor, SAT TV, mini bar a balkón alebo terasa (5 m2).
Hotel sa skladá z hlavnej budovy a viacero 6-podlažných vedľajších budov umiestených v prekrásnej udržiavanej záhrade. Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s 24-hodinovou recepciou a zmenárňou, Guest Relation, 2 hlavné reštaurácie, 2 a´la carte reštaurácie (talianska, čínska), 8 barov, 3 snack bary, internetový kútik a kaviareň, WIFI pripojenie na recepcii, rozľahlá terasa na slnenie, bazén s rozlohou 2.625 m2 (oddelená detská časť), detské ihrisko, detský klub, kurzy potápania, denne shuttle bus do Na´ama Bay, obchod so suvenírmi a iným rozličným tovarom, salón krásy, drogéria, lekáreň, práčovňa, čistiareň, pošta, limousine servis, lekárska starostlivosť, amfiteáter, tenis, stolný tenis, šípky, biliard, posilňovňa, viacúčelové ihrisko, zábavný program + občasné večerné show, masáže (za poplatok)...Slnečníky, ležadlá, matrace a plážové osušky sú k dispozícii zdarma.

Stravovanie:
-all inclusive: neobmedzené množstvo lokálnych nealkoholických a alkoholických nápojov
Raňajky: Sea Paradise (medzinárodná kuchyňa, otvorený bufet), Piano Bar (kontinentálne raňajky)
Obed, snack: Sea Paradise (medzinárodná kuchyňa, otvorený bufet), Savita Bar (10:00-17:00), Snack Bar (10:00-17:00, čerstvá zelenina, pizza, ovocie, hranolky a grilované špeciality)
Večera: Sea Paradise (medzinárodná kuchyňa, otvorený bufet), Bella Vista Italian (talianska a´la carte, potrebná rezervácia, 1 x za pobyt), Dragon Chinese Restaurant (čínska a´la carte, potrebná rezervácia, 1 x za pobyt), Moonshine Patio Bar (neskoré večere od 00:00 do 01:00 hod, denná polievka, sendviče, hranolky a dezerty)

Bary: Moonshine Patio Bar (10:00-23:00), Piano Bar (10:00-23:00), Savita Bar (10:00- do zotmenia), Splash pool Bar (10:00- do zotmenia), Snack Bar (10:00-17:00), Beach Bar 1 (10:00- do zotmenia a neskôr počas večerných animácií), Beach Bar 2 (10:00- do zotmenia), Oriental Cafe (orientálna kaviareň za poplatok)

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.