Leto 2022, Egypt

Sea World ****Sea World **** Sea World **** Sea World **** Sea World **** Sea World ****

Komplex viliek je súčasťou hotela Albatros Resort, ktorý je od piesočnatej pláže vzdialený cez komunikáciu 600 m. Každých 30 minút Vás na pláž odvezie hotelový minibus zadarmo. V areáli sa nachádza aquapark so šmykľavkami a tobogánmi, k dispozícii je aj bazén s umelými vlnami. Hotel poskytuje služby na dobrej úrovni a je vhodnou voľbou pre milovníkov vodných radovánok a hlavne pre rodiny s deťmi.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžkové s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek pre deti, centrálne nastaviteľná klimatizácia, telefón, TV so satelitným príjmom, trezor na recepcii (zadarmo), minichladnička, vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa so sprchou, WC), balkón alebo terasa (väčšina izieb).
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, (čínska a talianska reštaurácia sú vo vedľajšom hoteli Garden), lobby bar, snack bar, diskotéka (nápoje za poplatok), kaviareň, pripojenie na internet (za poplatok), bar pri bazéne, 3 bazény (v zimnom období 1 vyhrievaný), bazén s umelými vlnami, aquapark miniklub, detské ihrisko, animačné programy, tenisový kurt (osvetlenie a vybavenie za poplatok, antukový povrch), stolný tenis, minigolf (osvetlenie za poplatok), fitness (v susednom hoteli Aqua Vista)...Slnečníky, ležadlá a osušky sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži zdarma.
Za poplatok: biliard, masáže, vodné športy na pláži

Stravovanie:
-all inclusive: v čase od 10:00 - 24:00, služby all inclusive je možné čerpať vo vybraných priestoroch hotela a zahŕňa raňajky, obedy (možnosť čerpať na v plážovom bare v hoteli Albatros Beach) a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, zmrzlinu, neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov (aj v plážovom bare)

Deti za zvýhodnené ceny !

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.