Leto 2022, Egypt

Sunwing Waterworld Makadi *****Sunwing Waterworld Makadi ***** Sunwing Waterworld Makadi ***** Sunwing Waterworld Makadi ***** Sunwing Waterworld Makadi ***** Sunwing Waterworld Makadi *****

Tento nádherný hotelový rezort leží na okraji letoviska Makadi Bay, je priamo prepojený s hotelmi Grand Makadi, Makadi Palace, Makadi SPA a Sunwing Family Star. Centrum Hurghady je vzdialené 35 km, medzinárodné letisko v Hurghade 25 km. Leží priamo na prírodnej piesočnatej pláži s prekrásnym výhľadom na záliv Makadi Bay, ideálne miesto známe šnorchlovaním, potápaním, korálovým útesom a tropickými rybami. Je to novovybudovaný luxusný 5-hviezdičkový hotel, vhodný najmä pre rodiny s deťmi a rozprestiera sa na ploche až 66 000 m2. Vnútorná a vonkajšia terasa hotela je nefajčiarska. Hotel uspokojí určite aj tých náročnejších klientov. Vlnobitie, vodopády, aquapark a množstvo ďalších atrakcií čakajú len a len na Vás...

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Hotel ponúka junior suity, rodinné suity a taktiež kráľovské suity. Ich rozloha je 52 až 56 m2, sú luxusne zariadené. Nechýba v nich SAT TV, kúpeľňa s vaňou a WC, fén, trezor, minibar, balkón alebo terasa.
Hotel pozostáva z hlavnej budovy a hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s 24-hodinovou recepciou, lobby bar a terasa na slnenie, sústava rôznych bazénov - Aquaplay, relaxačný bazén, bazén s vlnobitím, 5 tobogánov, detský vodný svet, SPA centrum, masáže, centrum zdravia, sauna, jacuzzi, lekárska starostlivosť, limousine servise, práčovňa, čistiareň, pošta, kurzy potápania a windsurfingu, fitness centrum, futbalové ihrisko, biliard, 5 tenisových kurtov, jóga, strečing, vodná gymnastika, stolný tenis...Slnečníky, ležadlá, matrace a plážové osušky k dispozícii zdarma.
Bary: Relax Pool Bar (bar v bazéne), Sport Bar (biliard, šípky, stolové hry, herňa, medzinárodné TV programy, nápoje a jedlá za poplatok), Show Bar (bar pre animácie), Tower Coffee (kaviareň za poplatok, špecializované druhy kávy, čajov, sladké pečivo), Lime Bar (osviežujúce nápoje), Lobby Bar (lokálne a importované nealkoholické a alkoholické nápoje za poplatok)
Shuttle bus servis do Hurghady na Grand Mall zdarma.
Grand Mall v Makadi Palace: 37 obchodíkov, suveníry, internetová kaviareň, biliard, salón krásy, kvetinárstvo

Stravovanie:
ALL INCLUSIVE:
- 24 hodín denne lokálne nealkoholické nápoje, džúsy, filtrovaná káva a čaj
- lokálne alkoholické nápoje od 10:00-24:00 hod.
za poplatok: lokálne alkoholické nápoje od polnoci do 10:00 hod., špeciálne koktejly, importované alkoholické nápoje, fľaškové nápoje, čerstvé ovocné šťavy, špeciálne druhy káv
Rozpis all inclusive služieb:
Raňajky: Fino Restaurant, La Tasca Restaurant a Bufet 1 & 2
Obed, snack a večera: Tropical snack bar (ľahké občerstvenie, sendviče, cestoviny a hamburgery), Mexican Restaurant (mexické špeciality), Swiss & German Restaurant a Beer Garden (nemecké a švajčiarske špeciality, sendviče, piváreň), Fino (medzinárodná kuchyňa, detské menu), La Tasca (medzinárodná kuchyňa), Shawarma & Kebab Restaurant (orientálna kuchyňa), Crepes & Sweets (palacinky, sladké pečivo a koláčiky, káva, čaj), Bufet 1 & 2 (medzinárodná kuchyňa, otvorený bufet), Italian Restaurant (a´la carte, talianska kuchyňa), African Restaurant (a´la carte, africká kuchyňa, za poplatok), Ice Cream Bar (rôzne druhy zmrzliny za poplatok)

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.