Leto 2020, Egypt

Serenity Fun City *****Serenity Fun City ***** Serenity Fun City ***** Serenity Fun City ***** Serenity Fun City ***** Serenity Fun City *****

Kvalitný hotel, otvorený v roku 2011 je situovaný na západnom brehu Červeného mora v oblasti Makadi Bay.Vďaka početným vodným atrakciám je vhodný pre mladých ľudí, špeciálne pre rodiny s deťmi. Tých najmenších poteší lunapark s rôznymi atrakciami ako pirátska loď, hudobný express... Tí väčší sa môžu zabaviť v aquaparku s rôznymi tobogánmi a šmykľavkami. Hotelové služby sú poskytované na vysokej úrovni, ktoré ocení i náročný klient. Do centra Hurghady Vás odvezie 3 x denne shuttlebus (za poplatok). Piesočnatá pláž s koralovým vstupom (možnosť vstupu aj po móle) do mora, odporúčame obuv do vody, sa nachádza priamo pri hoteli.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Hotel disponuje 2-lôžkovými izbami s možnosťou 1 prístelky. Nechýba v nich individuálne nastaviteľná klimatizácia, telefón, TV so satelitným príjmom, minibar (2 x fľaša vody/denne/zadarmo), vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa so sprchou, sušič vlasov, WC), trezor (zadarmo), set na prípravu kávy a čaju, balkón alebo terasa.
Za príplatok: rodinná izba (2 prepojené miestnosti, možnosť 1 prístelky, možnosť 2 prísteliek pre deti).
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, 2 tématické reštaurácie (talianska, orientálna/rezervácia nutná), a la carte reštaurácia (ázijská), kaviareň, 6 barov, 3 bazény s oddelenou časťou pre deti (z toho jeden v zime vyhrievaný), Aqua Park/zadarmo pre hostí hotela (11 šmykľaviek, 4 bazény, 11 šmykľaviek pre deti), Luna Park/za poplatok (9 rôznych atrakcií), diskotéka (za poplatok), pripojenie na internet (za poplatok), detské ihrisko, miniclub (5 - 12 rokov, otvorený 10:00 - 12:00, 15:00 - 17:00), babysitting (za poplatok), 3 kongresové miestnosti, obchodná arkáda, zmenáreň, lekár, práčovňa (za poplatok), animačné a večerné programy, 2 tenisové kurty (večerné osvetlenie za poplatok), fitness (v hoteli Serenity Makadi Beach)
Za príplatok: sauna, masáže, salón krásy, potápanie, šnorchlovanie, vodné športy na pláži

Stravovanie:
-all inclusive: 10:00 - 23:00, je možné čerpať vo vybraných priestoroch hotela a zahŕňa raňajky, obedy, večere a polnočné občerstvenie formou bufetu, ľahké občerstvenie počas dňa, zmrzlina (15:00 - 17:00), neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických nápojov a miestnych alkoholických nápojov.

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.