Leto 2020, Egypt

Jungle Aquapark ****Jungle Aquapark **** Jungle Aquapark **** Jungle Aquapark **** Jungle Aquapark **** Jungle Aquapark ****

Príjemný hotelový komplex patriaci do siete PickAlbatros sa nachádza v južnej časti Hurghady, v blízkosti sesterského hotela AlfLeilaWaLeila. Súčasťou komplexu je rozsiahly aquapark s 35 rôznymi šmykľavkami a tobogánmi, ktoré môžu hostia hotela zadarmo využívať. Do centra Hurghady Vás za poplatok dopraví hotelový minibus. Odporúčame najmä rodinám s deťmi, ktorým je tu okrem veľkého aquaparku k dispozícii taktiež detské ihrisko, detský klub a detský bazén. Priamo pred hotelom sa nachádza nádherná piesočnatá pláž.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Hotel disponuje 2-lôžkovými izbami, s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek pre deti. Nechýba v nich individuálne nastaviteľná klimatizácia, telefón, TV so satelitným príjmom, minichladnička (1x fľaša vody/denne/zadarmo), trezor (zadarmo), vlastné sociálne zariadenie(kúpeľňa so sprchou, sušič vlasov, WC), balkón alebo terasa
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, 6 tematických reštaurácií (stredomorská, talianska, orientálna, nemecká, anglická, thajsko-indicko-čínska), niekoľko barov - z toho jeden na pláži, kaviareň, obchodná arkáda, bankomat, čistiareň (za poplatok), Wi-Fi pripojenie na recepcii (zadarmo), 14 bazénov, 2 vyhrievané bazény (v zimnom období), detský bazén, miniklub, detské ihrisko, aquapark (14 šmykľaviek pre deti / 21 šmykľaviek pre dospelých), animačné a večerné programy, tenisový kurt (vybavenie a osvetlenie za poplatok), minigolf, fitness, šachy, minifutbal, stolný tenis. Slnečníky, ležadlá a osušky sú pri bazénoch i na pláži k dispozícii zdarma.
Za príplatok: potápačské centrum (na pláži), biliard, video hry, vodné športy na pláži, Spa centrum (masáže, sauna, vírivka...)

Stravovanie:
-all inclusive: 10:00 - 24:00,je možné čerpať vo vybraných priestoroch hotela a zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, poobede zmrzlinu, rozlievané pivo a víno miestnej výroby a rozlievané alebo postmixové nealkoholické nápoje je možné čerpať aj na pláži pri hoteli Dana Beach.

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.