Leto 2020, Egypt

Albatros Palace Resort *****Albatros Palace Resort ***** Albatros Palace Resort ***** Albatros Palace Resort ***** Albatros Palace Resort ***** Albatros Palace Resort *****

Rozľahlý luxusný rezort Albatros Palace leží v južnej časti Hurghady vo vzdialenosti 8 km od letiska, priamo na súkromnej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora, no vstup do mora je možný aj z móla. Hotel postavený v marockom štýle ponúka svojim hosťom jedinečnú atmosféru a zaručuje prežitie príjemnej dovolenky plnej zábavy, pokoja a odpočinku v luxusnom prostredí. Albatros Palace Resort je ideálnou voľbou pre rodiny s deťmi, pre ktoré je tu k dispozícii niekoľko šmykľaviek, miniklub a detské ihrisko, množstvo tobogánov v hoteli Albatros Beach. Klienti tohto hotela môžu taktiež zdarma využívať aj pláž vedľajšieho hotela Albatros Beach. Tento hotel určite uspokojí i náročnejšiu klientelu.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Hotel disponuje 2-lôžkovými izbami s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek pre deti. Nechýba v nich individuálne nastaviteľná klimatizácia, telefón, TV so satelitným príjmom, minibar (2 x fľaša vody/po prílete/zadarmo), vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa so sprchou, sušič vlasov, WC), trezor (zadarmo), balkón alebo terasa (za príplatok výhľad na more alebo bazén).
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, 5 reštaurácií (stredomorská, mexická, orientálna, talianska, ázijská, nemecká), 4 bary (z toho jeden na pláži), kaviareň, diskotéka, obchodná arkáda, bankomat, kaderníctvo, Wi-Fi pripojenie (za poplatok), internetová kaviareň (za poplatok), 4 bazény + 5 jacuzzi, vyhrievaný bazén (v zimnom období), detský bazén, šmykľavky (len pre deti), tobogány v hoteli Albatros Beach (zadarmo), miniklub (medzinárodný animačný team), detské ihrisko, animačné a večerné programy, tenisový kurt (osvetlenie a športové vybavenie za poplatok, antukový povrch), stolný tenis, plážový volejbal, fitness...Za príplatok možnosť vodných športov na pláži, masáže, vírivka, biliard, potápačské centrum.
Slnečníky, ležadlá a osušky pri bazénoch i na pláži zdarma.

Stravovanie:
-all inclusive: 10:00 - 24:00, je možné čerpať vo vybraných priestoroch hotela a zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere a neskoré večere formou bufetu, ľahké občerstvenie počas dňa, neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických nápojov a miestnych alkoholických nápojov

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.