Leto 2024, Egypt

Sindbad Aqua Resort ****Sindbad Aqua Resort **** Sindbad Aqua Resort **** Sindbad Aqua Resort **** Sindbad Aqua Resort **** Sindbad Aqua Resort ****

Vyhľadávaný a veľmi obľúbený hotel je vďaka svojej výbornej polohe blízko centra, vlastnému aquaparku s množstvom tobogánov a rôznych vodných atrakcií mimoriadne vhodný pre rodiny s deťmi. Rušný život hotela a hotelové animácie ulahodia vyznávačom aktívnej dovolenky. Hotel leží v novšom modernom centre Hurghady, od letiska je vzdialený cca 5km, od turistického centra Sakkala 3km. Hostia tohto nádherného dovolenkového rezortu využívajú piesočnatú pláž sesterského hotela Sindbad Beach Resort, ktorá je vzdialená cca 200m a je jeho súčasťou.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Izby sú účelne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Vybavené sú kúpeľňou s WC, klimatizáciou, televízorom, telefónom, chladničkou a balkónom alebo terasou (za príplatok s výhľadom na bazén).
V hotelovom komplexe sa nachádza taktiež recepcia, lobby bar, trezor, internetové pripojenie, reštaurácia, tématické a´la carte reštaurácie, niekoľko barov, kaviareň, minimarket, zmenáreň, amfiteáter, bazén s oddelenou časťou pre deti, miniklub, detské ihrisko, nákupná arkáda, stolný tenis, tenis (v rámci all inclusive 1 hod. počas pobytu zdarma), aquapark so 7 tobogánmi pre dospelých a 5 pre deti, fitness centrum, športové ihriská, bohatý celodenný animačný program...Za príplatok možnosť vodných športov na pláží, masáži, bowling, potápanie. Slnečníky, lehátka a osušky sú k dispozícii pri bazénoch aj na pláži zdarma.

Stravovanie:
-all inclusive – raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov, ľahké občerstvenie počas dňa, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podávané počas hlavných jedál i počas dňa v jednotlivých baroch

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.