Leto 2024, Tunisko

Thalassa Mahdia ****Thalassa Mahdia **** Thalassa Mahdia **** Thalassa Mahdia **** Thalassa Mahdia **** Thalassa Mahdia ****

Hotel sa nachádza pri krásnej, dlhej, piesočnatej pláži, s pozvoľným vstupom do mora. Vďaka tejto polohe a ponúkaným službám je vhodný pre klientov všetkých vekových kategórií. Už len jeho samotný názov prezrádza, že sa nachádza v obľúbenom mestečku Mahdia, od ktorého centra je vzdialený približne 4km.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Hotel disponuje 2-lôžkovými izbami, možnosť 2 prísteliek pre deti, klimatizácia (v hlavnej sezóne), telefón, televízor so satelitným príjmom (ovládač za depozit), vlastné sociálne zariadenie (sprcha alebo vaňa, WC, sušič na vlasy), chladnička na vyžiadanie za poplatok, trezor na izbe za poplatok, balkón alebo terasa (izby na prízemí).
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, reštaurácia, bar, snack bar, 2 á la carte reštaurácie, maurská kaviareň, diskotéka, obchody, kaderníctvo, WIFI na recepcii za poplatok, pripojenie na internet za poplatok, bazén, detský bazén, vnútorný termálny bazén, detské ihrisko, miniklub, animačné programy, nepravidelné večerné programy, tenisový kurt, volejbal, plážový volejbal, vodná gymnastika, basketbal, stolný tenis, minigolf. Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii zdarma pri bazénoch i na pláži.
Za poplatok: golfové ihrisko, masáže, wellness, vodné športy na pláži

Stravovanie:
-all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby. Možnosť čerpania na miestach a v časoch určených hotelom.

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.