Leto 2024, Tunisko

Club Calimera Rosa Rivage ****Club Calimera Rosa Rivage **** Club Calimera Rosa Rivage **** Club Calimera Rosa Rivage **** Club Calimera Rosa Rivage **** Club Calimera Rosa Rivage ****

Hotel Club Calimera Rosa Rivage sa nachádza na krásnom mieste, priamo pri dlhej piesočnatej pláži, obklopený palmovou záhradou. Hotelový komplex bol kompletne zrekonštruovaný v lete 2010. Skladá sa z hlavnej budovy a komplexu bungalovov. Od známeho a turistami veľmi obľúbeného strediska Sousse je vzdialený 18km, od letiska 4km a od nákupných možností len 1km.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Hotel ponúka 2-lôžkové izby, možnosť 2 prísteliek pre deti, klimatizácia (v hlavnej sezóne), telefón, televízor, chladnička, vlastné sociálne zariadenie, trezor na recepcii za poplatok, balkón alebo terasa. Hotel disponuje aj izbami pre handicapovaných klientov.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, lobby bar, snack bar, bar pri bazéne, maurská kaviareň, nočný klub, diskotéka, minimarket, WIFI na recepcii zadarmo, obchod so suvenírmi, konferenčná miestnosť, 2 bazény, detský bazén, krytý bazén, miniklub, detské ihrisko animačné programy, večerné programy, tenisový kurt (osvetlenie a vybavenie za poplatok), stolný tenis, volejbal, plážový volejbal, lukostreľba, šípky, fitness. Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži zdarma.
Za poplatok: biliard, sauna, masáže, salón krásy - kaderníctvo, golf - 3 km od hotela, wellness, SPA centrum - hammam, turecké kúpele, vodné športy za poplatok, jazda na koni - 4 km od hotela

Stravovanie:
- all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov. Možnosť čerpania v miestach a v časoch určených hotelom.

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.