Leto 2020, Grécko - RHODOS

Golden Odyssey ****Golden Odyssey **** Golden Odyssey **** Golden Odyssey **** Golden Odyssey **** Golden Odyssey ****

Hotel Golden Odyssey sa nachádza v jednej z najkrajších oblastí ostrova Rhodos, v Kolymbii, medzi Faliraki, Afandou Golf a Lindos, ktorá je obklopená kopcami a morom, približne 15 minút pešej chôdze od najčistejšej pláže. Hotel sa nachádza 650 m od centra Kolymbie s množstvom obchodov, taverien a diskoték. Komplex je obklopený olivovými stromami a záhradnými fontánami. Hotel je vhodný pre ľudí, ktorí hľadajú pokoj a oddych v malebnom prostredí kryštáľovo čistého mora a hôr. Nájdu tu dokonalú rekreáciu v prekrásnom prostredí a relax pri bazéne, ale rovnako nočný život, ktorý sa im dostane v centre Kolymbie, uprostred eukalyptovej aleje.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Moderne zariadené klimatizované (15.6.-15.9.) 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, kúpeľňa (sprcha/WC), SAT-TV, minichladnička, telefón, sušič na vlasy, balkón. Za poplatok: WiFi, trezor.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, lobby bar, vonkajší bazén, bar pri bazéne, detský bazén, detské ihrisko, koktail bar, TV miestnosť, tenisový kurt, stolný tenis, videohry, biliard, minimarket, 1x do týždňa grécky večer. Za poplatok: ležadlá a slnečníky na pláži.

Stravovanie:
- all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, ľahké občerstvenie počas dňa, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby. Presný opis ALL INCLUSIVE dostanete v hoteli.

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.