Leto 2020, Grécko - RHODOS

Niriides Beach ****Niriides Beach **** Niriides Beach **** Niriides Beach **** Niriides Beach **** Niriides Beach ****

Niriides Beach s kvalitnými službami, pohostinnou rodinnou atmosférou a ideálnou polohou bokom od samotného centra letoviska Kolymbia vytvára predpoklady na strávenie vysnívanej dovolenky nielen vo dvojici, ale i pre rodiny s deťmi či dovolenkárov plánujúcich podniknúť počas pobytu zaujímavé výlety do blízkeho okolia. Hotelový areál s priestrannými a vzdušnými izbami s výhľadom do krásne udržiavanej záhrady, detské ihrisko s preliezkami, vonkajší bazén so slnečníkmi a ležadlami, a v neposlednom rade aj usmiaty a ústretový personál sú zárukou nezabudnuteľných chvíľ a príjemnej priateľskej atmosféry hotela. Ak zatúžite po zmene, stačí len pár minút chôdze a ocitnete sa na Eukalyptovej aleji vedúcej priamo za zábavou alebo nákupmi.v V tesnej blízkosti letoviska Kolymbia sa nachádza pláž. Tsambika, ktorá je považovaná za najkrajšiu na ostrove Rhodos, záliv Ladiko a kamienková pláž Anthony Quinn Bay. Priamo pred hotelom sa nachádza krásna piesočnatá pláž premiešaná s drobnými kamienkami.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Moderne a elegantne zariadené 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky alebo rodinné izby s dvomi samostatnými spálňami pre 4 osoby (za príplatok). Vo všetkých izbách nechýba centrálne riadená klimatizácia (od 15.6.-15.9.), telefón, chladnička, SAT TV, vlastné hygienické zariadenie (kúpeľňa s vaňou a WC), sušič na vlasy, priestranný balkón.
Hotelovým hosťom sú k dispozícii taktiež útulné priestory hotelovej lobby s recepciou, trezor (na recepcii za poplatok), hlavný bar, internetový kútik (za poplatok), wi-fi (v hotelovom areáli zdarma), reštaurácia s medzinárodnou aj domácou gréckou kuchyňou, snack /pool bar pri priestrannom bazéne. detský bazén a detské ihrisko, upravená, zelená hotelová záhrada stolný tenis, biliard (za poplatok), tenis (za poplatok), plážový volejbal, vodné športy na pláži (za poplatok). Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
-all inclusive: raňajky, obedy a večere podávané v hotelovej reštaurácii formou bohatých a chutných švédskych stolov vrátane nápojov, miestne alkoholické, miešané a nealkoholické nápoje počas dňa, ľahké občerstvenie v popoludňajších hodinách: káva, čaj, koláčiky

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.