Leto 2020, Grécko - KRÉTA

Golden Sand ****Golden Sand **** Golden Sand **** Golden Sand **** Golden Sand **** Golden Sand ****

Vynikajúci novootvorený 4-hviezdičkový hotel Golden Sand sa nachádza priamo na nádhernej piesočnatej pláži v stredisku Sfakaki, len 10 km od historického centra mesta Rethymno. Je to príjemný hotel rozprestierajúci sa na 400 m dlhej piesočnatej pláži a je pripravený svojim hosťom poskytnúť skvelo strávený voľný čas a tradície v súvislosti s vychýrenou krétskou pohostinnosťou. Hotel je vynikajúcou voľbou pre všetky vekové kategórie.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Elegantne zariadené klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, kúpeľňa (sprcha/WC), telefón, SAT-TV, minichladnička, sušič na vlasy, balkón.
vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, á la carte reštaurácia, lobby bar, 3 vonkajšie bazény, bar pri bazéne, bar na pláži, večerný program, ležadlá a slnečníky pri bazéne a na pláži. Za poplatok: WiFi.

Stravovanie:
-all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, ľahké občerstvenie počas dňa, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby. Presný opis ALL INCLUSIVE dostanete v hoteli.

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.