Leto 2022, Turecko

Caretta Beach ****+Caretta Beach ****+ Caretta Beach ****+ Caretta Beach ****+ Caretta Beach ****+ Caretta Beach ****+

Obľúbený plážový hotel s upravenou záhradou, vhodný vybavením a zameraním animačných programov na rodinnú dovolenku, avšak vhodný pre všetky vekové kategórie. Do centra letoviska Konakli sa dostanete pešo (cca 1 km), do neďalekej Alanye sa dopravíte dolmušom - je vzdialená cca 12 km. Priamo pred hotelom sa nachádza piesočnaté pláž, občas miestami kamenistá alebo pri vstupe do vody s kamennými plátmi.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžkové s možnosťou 1 prístelky, klimatizácia s individuálnym ovládaním, telefón, TV so sat. príjmom, vlastné sociálne zariadenie, trezor (za poplatok), balkón.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, bar / snack bar, obchod so suvenírmi, diskotéka pod šírym nebom (nápoje za poplatok), 2 bazény, detský bazén, tobogán, pripojenie na internet a Wi-Fi pripojenie (za poplatok), miniklub (pre deti 4-12 rokov), detské ihrisko, nepravidelné animačné programy, plážový volejbal, stolný tenis, šípky, biliard, bar na pláži, sauna + masáže + turecké kúpele (za poplatok). Slnečníky, ležadlá i matrace sú k dispozícii pri bazéne i na pláži zdarma.

Stravovanie:
- all Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, ľahké občerstvenie počas dňa, popoludňajšia káva/čaj s pečivom, neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických nápojov a alkoholických nápojov miestnej výroby v čase od 10:00 - 23:30 hod. na miestach určených hotelom.

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.