Leto 2020, Turecko

Sultan Sipahi ****Sultan Sipahi **** Sultan Sipahi **** Sultan Sipahi **** Sultan Sipahi **** Sultan Sipahi ****

Hotel sa nachádza priamo v obľúbenom turistickom meste Alanya, na mieste, kde sú hotely oddelené od známej Kleopatrinej pláže iba promenádou. Menší, príjemný hotel pozostáva z troch zrekonštruovaných budov, zoskupených okolo dvoch bazénov. Rušné centrum mesta s obchodmi a reštauráciami, rovnako ako lákavá scenéria historického prístavu pod veľkou osmanskou pevnosťou, sa nachádza v blízkosti. Okrem posedenia pri tureckej káve, môžete podniknúť aj výlet loďou okolo alanyjského polostrova a pobrežia. Nádherná piesočnatá pláž premiešaná pri vstupe do vody s malými kamienkami sa nachádza priamo pred hotelom.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžkové s možnosťou 1 prístelky, centrálne riadená klimatizácia s individuálnym ovládaním, telefón, minibar, TV so sat. príjmom, vlastné sociálne zariadenie, sušič vlasov, trezor (za poplatok), balkón
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, á la carte reštaurácia, lobby bar, bar pri bazéne, snack bar, minimarket, kaderníctvo, konferenčná miestnosť, TV kút, pripojenie na internet (za poplatok), Wi-Fi pripojenie v lobby bare (zadarmo), 2 bazény, detský bazén, šmykľavka, miniklub, - stolný tenis, plážový volejbal, fitnes, šípky, sauna a hammam (2 hodiny denne zdarma), masáže (za poplatok), biliard, možnosť vodných športov na pláži...Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.
Po príchode sa platí na recepcii 30 € vratná záloha - pre prípad čerpania služieb nad rámec All Inclusive.

Stravovanie:
- all Inclusive: raňajky, neskoré kontinentálne raňajky, obedy a večere formou bufetu, popoludní káva/čaj so zákuskami, polnočné občerstvenie, neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby v čase od 10:30 - 23:00 hod. na miestach určených hotelom

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.