Leto 2024, Tunisko

Marabout ***+Marabout ***+ Marabout ***+ Marabout ***+ Marabout ***+ Marabout ***+

Tento obľúbený hotel je postavený v tradičnom tuniskom štýle neďaleko centra mesta, priamo pri nádhernej piesočnatej pláži. V okolí hotela sa nachádzajú reštaurácie a obchody, kasíno i laserová diskotéka. Hotel je vhodný pre stredne náročných klientov, ktorí chcú cez deň v kľude relaxovať na pláži a v noci vychutnávať rušný život mesta Sousse.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek a nechýba v nich klimatizácia, telefón, TV, vlastné sociálne zariadenie, chladnička na vyžiadanie za poplatok, väčšina izieb má balkón.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, bar, snack bar, maurská kaviareň, kaderníctvo, obchod so suvenírmi, WIFI pripojenie, tobogán, bazény, krytý bazén, detské ihrisko, animačné večerné i denné programy, biliard, fitness, sauna, masáže (za poplatok), tenisové kurty (za poplatok). Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne i na pláži zdarma, plážové osušky za vratnú kauciu.

Stravovanie:
-all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.