Leto 2020, Grécko - KRÉTA

Begeti Bay ***Begeti Bay *** Begeti Bay *** Begeti Bay *** Begeti Bay *** Begeti Bay ***

Obľúbený hotel sa nachádza v príjemnej a pokojnej zátoke priamo na vlastnej štrkovej pláži v časti Scaleta, ktorá je vzdialená asi 12 km od mesta Rethymno. V okolí 200 m od hotela nájdete niekoľko taverien a supermarket. Do centra mesta je možné sa dostať autobusovou dopravou. Neďaleko hotela sa nachádza tiež piesočnatá pláž. Tento menší útulný rodinný hotel umiestnený v tichšom prostredí je vhodný pre všetky vekové kategórie a pre ľudí, ktorí uprednostňujú ubytovanie v srdci prírody, mimo rušného centra a veľkých hotelových komplexov.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Moderne zariadené 2– lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, rodinné izby s 2 prístelkami, kúpeľňa (sprcha/WC), SAT–TV, minichladnička, telefón, balkón alebo terasa. Za poplatok: klimatizácia, trezor.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, reštaurácia, bar, TV miestnosť, vonkajší bazén, detský bazén, detský klub, ležadlá a slnečníky pri bazéne a na pláži, spoločenská miestnosť, taverna, biliard, stolný tenis, tenisový kurt, basketbal. Za poplatok: internet.

Stravovanie:
- all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, ľahké občerstvenie počas dňa, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby. Presný popis ALL INCLUSIVE dostanete v hoteli.

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.