Leto 2020, Turecko

White Gold Hotel & Spa *****White Gold Hotel & Spa ***** White Gold Hotel & Spa ***** White Gold Hotel & Spa ***** White Gold Hotel & Spa ***** White Gold Hotel & Spa *****

Kvalitný hotel s príjemnou atmosférou a výbornou polohou v blízkosti piesočnatej pláže s drobnými kamienkami a pozvoľným vstupom do mora, bol otvorený v roku 2011. Odporúčame i náročnejším klientom. Tento moderný hotel leží priamo na promenáde s množstvom obchodov, reštaurácií a kaviarničiek, v bezprostrednej blízkosti pláže, na ktorú sa dostanete priamo z hotela upraveným podchodom popod miestnu komunikáciu. Hendikepovaní klienti pre prístup na pláž môžu použiť výťah a následne podchod. Centrum Alanye je od hotela vzdialené približne 3 km, dopravu do centra zabezpečujú dolmuše a taxíky.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky a izby typu junior suite (jedna miestnosť pre min. 3 dospelé osoby a max. 3 dospelé osoby a 1 dieťa) sú pekne a moderne zariadené, majú sociálne zariadenie (sprcha alebo vaňa, WC, sušič na vlasy), balkón, SAT TV, telefón, minibar (voda zdarma, ostatné nápoje sa platia), individuálne ovládateľnú klimatizáciu. Trezor je k dispozícii za poplatok. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných hostí.
V hoteli sa nachádza taktiež vstupná hala s recepciou, obchodíky, zmenáreň, priestranná reštaurácia s vnútornou časťou i posedením na slnečnej terase, konferenčná miestnosť, TV miestnosť, lekár. Hostia majú k dispozícii bazén so šmykľavkou na slnečnej terase, bar pri bazéne, vnútorný bazén, fitnescentrum, miniklub pre deti, relaxačné centrum – turecké kúpele, sauna, za poplatok rôzne druhy masáží. Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne i na pláži zdarma. Hotel organizuje denné i večerné animácie.
Ďalšie služby za poplatok: kadernícky salón a kozmetika. Wi-Fi pripojenie na internet v lobby zdarma, internetový kútik s počítačmi zdarma. Vodné športy na pláži za poplatok – jazda na banáne, paragliding, parasailing, vodné lyže. Bar na pláži je za poplatok.

Stravovanie:
- all inclusive: raňajky, obedy a večere sú podávané formou bohatých a chutných bufetových stolov. Popoludňajšie občerstvenie - čaj, káva, snacky, koláčiky. Nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje miestnej výroby v cene.

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.