Leto 2022, Grécko - KRÉTA

Santa Marina Beach ****Santa Marina Beach **** Santa Marina Beach **** Santa Marina Beach **** Santa Marina Beach **** Santa Marina Beach ****

Tento rozsiahly hotelový komplex sa nachádza približne 12 km západne od nádherného a turistami veľmi vyhľadávaného strediska Chania, kam pravidelne premáva miestny autobus. Skladá sa z dvoch častí: hlavnej budovy s recepciou a oproti cez pobrežnú komunikáciu sa nachádza architektonicky zaujímavo členená nová budova s bazénom. V blízkost hotela je množstvo reštaurácií, taverien, obchodov a barov. Piesočnatá pláž, ktorá patrí k najkrajším na Kréte, ocenená Modrou vlajkou, je priamo pred hotelom.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Moderné klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky majú kúpeľňu s WC, sušič na vlasy, telefón, rádio, SAT TV, minibar (za poplatok), trezor za poplatok, internetové pripojenie (za poplatok), balkón alebo terasu. Izby v novej budove majú výhľad na bazén a do záhrady, izby v hlavnej budove na pláži majú výhľad na more. K dispozícii mezonetové izby s dvoma prístelkami.
Hotel má recepciu, reštauráciu, výťah, lobby bar, TV miestnosť, internetový kútik a Wi-Fi (za poplatok), trezor (za poplatok), fitnes, bazén s barom v upravenej záhrade, slnečnú terasu, bar na pláži, bohatá ponuka vodných športov na pláži. Ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
-all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, skoré raňajky, popoludní snack (sendviče, koláče, sušienky) a zmrzlina, vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v baroch (10.00-23.00)

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.