Leto 2020, Turecko

Venosa Beach Resort & Spa *****Venosa Beach Resort & Spa ***** Venosa Beach Resort & Spa ***** Venosa Beach Resort & Spa ***** Venosa Beach Resort & Spa ***** Venosa Beach Resort & Spa *****

Luxusný hotel postavený v krásnej subtropickej záhrade s palmami a píniovými stromami sa nachádza 80 km od medzinárodného letiska Bodrum-Milas a len 4 km od centra historického mestečka Didim. Široká piesková pláž s centrom vodných športov sa nachádza priamo pri hoteli.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
2-lôžkové komfortné izby (všetky s výhľadom na more), s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek, s vlastným sociálnym zariadením so sušičom na vlasy, telefónom, chladničkou, SAT TV, balkónom a klimatizáciou. Možnosť ubytovania v rodinných izbách pre 5 osôb, pozostávajúcich z 2 izieb oddelených spojovacími dverami.
Hostia môžu využívať hlavnú reštauráciu s terasou, snack bar, a la carte reštauráciu, lobby bar, bar pri bazéne a nočný klub. K dispozícii je miniklub, detské ihrisko, miestnosť na hranie pre deti, lekárska služba, kaderníctvo, obchody s rôznym sortimentom, hala s TV, internetová kaviareň, biliard, Wi-Fi v lobby a na izbách (bez poplatku), výborne vybavené spa centrum so saunou, tureckým kúpeľom a masážami. Súčasťou komplexu sú 2 bazény pre dospelých, 1 oddelený bazén pre deti, vodné šmýkačky a tobogány. Na športové vyžitie slúžia 2 tenisové kurty, stolný tenis, basketbalové / volejbalové ihrisko, plážový volejbal, fitnescentrum, aerobik, vodná gymnastika, centrum vodných športov na pláži (vodné lyžovanie, kanoe, skútre, ringá). Slnečníky a ležadlá sú na pláži a pri bazéne poskytované bezplatne, uteráky za depozit. O zábavu detí a dospelých sa stará medzinárodný animačný tím v spolupráci s animátormi Klubu Markíza.

Stravovanie:
- all inclusive extra: formou kvalitných a bohatých bufetových stolov. Raňajky, neskoré raňajky, obed, večera, snack (palacinky a turecké koláčiky) od 17:00-17:30, tradičné turecké špeciality 17:00-18:00, polnočný snack, zmrzlina pre deti vo vymedzenom čase, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodín v lobby bare.

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.