Leto 2020, Tunisko

Kheops ***Kheops *** Kheops *** Kheops *** Kheops *** Kheops ***

Starší hotel postavený v klasickom arabskom štýle s modernými prvkami. Leží v spoločnej záhrade s hotelom Les Pyramides, cez ktorý má priamy prístup na neďalekú piesočnatú pláž s občasným kamenistým vstupom do mora. Je obklopený rozľahlou záhradou. Hotel je vhodný aj pre handicapovaných klientov (bezbariérový hotel, výťahy). Hotel sa nachádza neďaleko centra mesta Nabeul.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Dvojlôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek pre deti, klimatizácia (v hlavnej sezóne), telefón, TV so satelitným príjmom, vlastné sociálne zariadenie, trezor na recepcii za poplatok, balkón.
K vybaveniu hotela patrí taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, bar, maurská kaviareň, TV miestnosť, diskotéka, obchodná arkáda, Wi-Fi na recepcii zadarmo, bazén 50 m, detské ihrisko, miniklub, slnečníky a ležadlá pri bazéne i na pláži zdarma, tenisový kurt, plážový volejbal, futbal, vodné pólo, nepravidelné animačné a večerné programy, biliard (za poplatok), masáže + salón krásy (za poplatok), diskotéka vo vedľajšom hotely Les Pyramides.

Stravovanie:
-all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby. Možnosť čerpania na miestach a v časoch určených hotelom.

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.