Leto 2020, Turecko

Katya *****Katya ***** Katya ***** Katya ***** Katya ***** Katya *****

Nezabudnuteľnú dovolenku určite zažijete v moderne zrekonštruovanom hoteli Katya, ktorý je veľmi obľúbený nielen vďaka svojej priaznivej polohe, komfortnému ubytovaniu, ale aj kvôli vynikajúcim službám, ktoré ponúka. Hneď pri vstupe víta hotel svojich hostí vrelou atmosférou a posedenie na hotelovej terase s výhľadom na nádherné azúrové more a Seldžuckú pevnosť vám spríjemní každý jeden deň vášho pobytu. Ak túžite po ruchu pravého dovolenkového letoviska, určite sa vydajte do blízkej Alanye, kde okrem nákupných a zábavných - denných i nočných - možností zažijete aj bohatú históriu a omamnú atmosféru starého prístavu. Hotel Katya odporúčame pre všetky vekové kategórie a tiež pre rodiny s deťmi, ktoré určite ocenia animačný program aj v slovenskom jazyku. Od piesočnatej pláže premiešanej s drobnými kamienkami je oddelený len miestnou komunikáciou (pláž je s areálom prepojená aj podchodom).

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Vkusné a moderné 2-lôžkové izby s možnosťou 1 až 2 prísteliek, v ktorých nechýba klimatizácia, telefón, minibar (denne dopĺňaný vodou), rýchlovarná kanvica, SAT-TV, trezor (za poplatok), vlastné hygienické príslušenstvo (kúpeľňa so sprchou, resp. vaňou, WC a sušič na vlasy), balkón s posedením.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež štýlovo zariadená vstupná hala s recepciou a posedením, hlavná hotelová reštaurácia s terasou, 2 a´la carte reštaurácie, lobby bar, bar pri bazéne, plážový bar, Burger zóna (v záhrade), 2 vonkajšie bazény, 1 so šmykľavkami (slnečníky a ležadlá zdarma), detský bazén, vnútorný bazén, turecké kúpele (masáže a peeling za poplatok), sauna, salón krásy (za poplatok), detský miniklub, detské ihrisko, konferenčná miestnosť, wi-fi internetové pripojenie, fitness centrum, šipky, biliard, lukostreľba, bohatá ponuka vodných športov na pláži...Slnečníky, ležadlá a plážové osušky sú k dispozícii pri bazéne i na pláži zdarma, matrace na ležadlá sú za poplatok.

Stravovanie:
-ultra all inclusive: raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bohatých švédskych stolov vrátane nápojov, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podávané v hotelovom areáli i na pláži, ľahšie občerstvenie v poobedňajších hodinách, turecké placky, zmrzlina, čaj, káva a koláčiky o piatej, podávanie ľahšieho nočného občerstvenia

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.