Leto 2020, Grécko - KRÉTA

Knossos Royal Village *****Knossos Royal Village ***** Knossos Royal Village ***** Knossos Royal Village ***** Knossos Royal Village ***** Knossos Royal Village *****

Veľmi prestížny a luxusný hotel patriaci do známej gréckej hotelovej siete Aldemar sa nachádza 23km od letiska v Heraklione, na okraji rušného, obľúbeného letoviska Hersonissos s množstvom reštaurácií, barov, disko klubov, taverien či obchodíkov. Tento elegantný hotel sa nachádza priamo pri krásnej pláži s hrubozrnným pieskom.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Priestranné klimatizovaných izby s možnosťou 2 prísteliek, s chladničkou, vlastným sociálnym zariadením so sušičom na vlasy, telefónom, SAT TV, trezorom a internetovým pripojením (za poplatok), balkónom alebo terasou. Na vyžiadanie sú k dispozícii rodinné izby.
Hotel pozostáva z poschodových viliek postavených v subtropickej záhrade s 2 bazénmi, 1 vnútorným bazénom, 2 detskými bazénmi a vodnou šmýkačkou dlhou 45 m. Ležadlá a slnečníky sú pri bazéne a na pláži poskytované bezplatne, plážové uteráky za zálohu.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež hlavná reštaurácia, grécka taverna, reštauráciu Fontana Amorosa, snack bar na pláži aj pri bazéne, pizzeria, hlavný bar, nočný klub, amfiteáter, galéria s obchodíkmi, Wi-Fi v celom areáli zadarmo, kadernícky a kozmetický salón, TV miestnosť, internetový kútik (za poplatok). V hoteli sa nachádza veľké detské ihrisko s atrakciami pre deti a miniklub. Na športové vyžitie slúži centrum vodných športov na pláži (windsurfing, vodné lyže, katamaran, banán, ringá, vodné bicykle), plážový volejbal, tenisové kurty, squash, stolný tenis, minigolf, fitnescentrum, sauna, masáže, jacuzzi. Počas dňa sa o zábavu detí a dospelých stará medzinárodný animačný tím.

Stravovanie:
-all inclusive EXTRA : raňajky, neskoré raňajky, obed, večera formou bohatých švédskych stolov, káva, čaj, koláčiky, zmrzlina, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje + vybrané druhy medzinárodných alkoholických nápojov, kokteily...

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.