Leto 2020, Grécko - RHODOS

Oceanis ****Oceanis **** Oceanis **** Oceanis **** Oceanis **** Oceanis ****

Príjemný hotel Oceanis sa nachádza pri krásnej kamienkovej pláži v stredisku Ixia, len 6 km od historického mesta Rodos. Hotel je skvelou základňou pre objavovanie krás ostrova, no poskytuje aj oddych vo forme prechádzok do neďalekých taverien, nočných klubov a obchodíkov. Hotel je ideálnym miestom pre ľudí vyhľadávajúcich oddych a relax spojený s panoramatickým výhľadom na modré vlny Egejského mora. Tento pokoj a pohodu určite ocenia rodiny s deťmi, ako aj všetky vekové kategórie.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Elegantne zariadené priestranné 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, klimatizácia (15.6.-15.9.), minichladnička, telefón, SAT-TV, kúpeľňa (sprcha alebo vaňa/ WC), sušič na vlasy, rádio, balkón. Za poplatok: trezor.
K vybaveniu hotela patrí taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, lobby bar, snack bar, 2 vonkajšie bazény, detský bazén, detské ihrisko, animácie, stolný tenis, biliard, tenis, minimarket, klenotníctvo, parkovisko, bowling, ležadlá a slnečníky pri bazéne. Za poplatok: WiFi, ležadlá a slnečníky na pláži.

Stravovanie:
-all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, ľahké občerstvenie počas dňa, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby. Presný opis ALL INCLUSIVE dostanete v hoteli.

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.