Leto 2022, Bulharsko

Black Sea ***Black Sea *** Black Sea *** Black Sea *** Black Sea ***

Hotel Black Sea je príjemný rodinný hotel, ktorý má skvelú polohu blízko piesočnatej pláže (150 m) ako aj v blízkosti centra (300m). Nachádza sa v novovybudovanej, pokojnej časti letoviska Obzor. V rámci letoviska sa tu nachádzajú reštaurácie, obchody a diskotéky (jedna z najväčších na pobreží Čierneho mora). Pre najmenších sa tu nachádza lunapark s množstvom atrakcií. Pre tých, ktorí chcú prežiť kultúrny zážitok, majú možnosť navštíviť amfiteáter s každodenným večerným programom.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Vkusne zariadené klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky sú vybavené telefónom, SAT-TV, chladnička, kúpeľňou (sprcha alebo vaňa/WC), sušičom na vlasy, balkónom. Za doplatok možnosť objedania apartmánu 2+2. Za poplatok: trezor, WiFi.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, reštaurácia s bulharskou a medzinárodnou kuchyňou, vonkajší a detský bazén, detská postieľka, detské ihrisko, parkovisko. Za poplatok: trezor, zmenáreň, lobby bar, snack bar, WiFi v lobby bare.

Stravovanie:
-raňajky podávané formou bufetu

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.