Leto 2020, Grécko - KRÉTA

Dimitrion ***Dimitrion *** Dimitrion *** Dimitrion *** Dimitrion *** Dimitrion ***

Hotel Dimitrion je moderný štýlový hotel a nachádza sa v centre rušného a vyhľadávaného mesta Hersonissos, ktorý je známy svojim bohatým nočným životom, množstvom barov, reštaurácii, obchodíkov a taktiež vyhľadávanou Star Beach (bungee jumping, vodné športy, penové party, tobogány, bazény...) Od krásnej piesočnatej pláže je vzdialený len 50 m. Pre ľudí, ktorí milujú históriu, neďaleko hotela je umiestnené historické múzeum. Hotel, ktorý je stvorený pre dovolenku plnú oddychu ale aj pre ľudí, ktorí vyhľadávajú zábavu, šport a aj nočný život.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Moderné klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, kúpeľňa (sprcha/WC), minichladnička, SAT-TV, telefón, sušič na vlasy, balkón. Za poplatok: trezor.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, lobby bar, bar pri bazéne, vonkajší bazén, detský bazén, detské ihrisko, fitnes, sauna, stolné hry, šípky, biliard, večerný program. Za poplatok: internetový kútik, masáže.

Stravovanie:
- all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, ľahké občerstvenie počas dňa, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby. Presný opis ALL INCLUSIVE dostanete v hoteli.

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.