Leto 2020, Bulharsko

Sunrise ***Sunrise *** Sunrise *** Sunrise *** Sunrise *** Sunrise ***

Tento útulný a štýlový hotel so zaujímavou architektúrou je vybudovaný v severnej časti obľúbeného letoviska Slnečné pobrežie a od nádhernej piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora je vzdialený 90m. Je to moderný a štýlový hotel s dobrým vybavením, výhodnou polohou a za výbornú cenu, ktorý je vhodný pre všetky vekové kategórie.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžkové s možnosťou 1 - 2 prísteliek. Každá z nich má balkón, klimatizáciu, TV/SAT, telefón, kúpeľňu s WC. Všetky izby sú situované smerom k bazénu. Za poplatok hotel zabezpečí trezor a detskú postieľku.
V hoteli sa nachádza taktiež reštaurácia so špecialitami bulharskej a európskej kuchyne, denný bar, vestibul s TV/SAT, WIFI pripojenie v celom hoteli zdarma, zmenáreň, detské ihrisko, vonkajší bazén, detské ihrisko, pool bar, slnečníky a ležadlá pri bazéne zdarma. Za poplatok stolný tenis a biliard. Klienti s individuálnou dopravou majú k dispozícii parkovisko pred hotelom zdarma.

Stravovanie:
-raňajky podávané formou bufetu

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.