Leto 2020, Egypt

The Grand Resort Hurghada *****The Grand Resort Hurghada ***** The Grand Resort Hurghada ***** The Grand Resort Hurghada ***** The Grand Resort Hurghada ***** The Grand Resort Hurghada *****

Už len samotný názov rezortu nám prezrádza niečo o jeho kvalite a kvalite poskytovaných služieb - The Grand, člen prestížnej hotelovej siete RED SEA HOTELS. Rezort leží priamo na obchodnej promenáde Grand Mall, centrum Hurghady je vzdialené 10 km, do ktorého premáva bezplatný hotelový transfer, medzinárodné letisko v Hurghade je vzdialené len 5 km. Dlhá a čistá piesočnatá pláž poskytuje prekrásny výhľad na okolie, nachádza sa cez cestu vo vzdialenosti cca 250 m.

Vybavenie rezortu / ubytovanie:
Rezort ponúka štandardné izby, Deluxe izby, Junior suity, rodinné izby a taktiež prezidentské apartmány. Vo všetkých izbách je k dispozícii kúpeľňa s vaňou, WC, fén, trezor, SAT-TV a balkón alebo terasa. Klienti si môžu vybrať výhľad z izby - na more, bazén, do záhrady alebo na Grand Mall.
Pozostáva z hlavnej budovy, ktorá je rozdelená do troch častí s 828 izbami. Hosťom je k dispozícii vstupná hala s 24-hodinovou recepciou, 15 výťahov, 3 hlavné reštaurácie, 3 a´la carte reštaurácie, snack bar, lobby bar, pool bar, night club, terasa na slnenie, 3 hlavné bazény, 2 detské bazény lekárska starostlivosť. Klienti môžu využiť kurzy potápania a windsurfing. Plážové osušky, matrace, ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zdarma.
GRAND MALL za poplatok: XXL steakhouse (americký steakhouse), Radicchio (talianska a´la carte), Mumbai Restaurant (indická a´la carte), Avanti Avanti (pizzeria), Tower coffe (špecializované druhy kávy a čajov), Oasis Beauty Center (salón krásy), Flower tower (kvetinárstvo), Sun Times internet cafe...
Množstvo rôznych atrakcií, súťaží a animácií pre deti, špeciálny detský bufet, detské kino, diskotéka. Pre dospelých taktiež pravidelné večerné programy, večerné i denné show, živá hudba, možnosť rôznych vodných športov na pláži, no i v rezorte - šípky, aerobik, šachy...

Stravovanie:
-all inclusive
-avšak možnosť zakúpenia v istých termínoch mimo sezóny len služby polpenzie
- polpenzia: nealkoholické a teplé nápoje počas raňajok zdarma, k večeriam za poplatok
El Mahara: hlavná reštaurácia určená pre raňajky a večere (medzinárodná kuchyňa, bufet)
Marakesh: hlavná reštaurácia určená pre raňajky a večere (orientálna kuchyňa, bufet)
Mediterraneo: hlavná reštaurácia určená pre raňajky a večere (stredomorská kuchyňa, bufet, večere stredomorská a´la carte)
El Nigma: orientálna a´la carte určená pre večere
Pergola Pool Bar: snack bar, grilované špeciality, nápoje (za poplatok)
Water Front: snack bar, BBQ, grilované špeciality, nápoje, vodná fajka (za poplatok)
Island Bar: snack bar, orientálne BBQ, ľahké jedlá a snack, nápoje (za poplatok)
Snack Bar: snack bar, ľahké občerstvenie a snack, nápoje (za poplatok)
Bary: Lobby Bar (24 hodín), Club Orange (diskotéka), Pergola Pool Bar, Water Front, Island Bar, Snack Bar, Pub-Bar,
Grand Mall za poplatok: XXL steakhouse (americký steak house), Radicchio (talianska a´la carte), Mumbai Restaurant (indická a´la carte), Avanti Avanti (pizzeria), Tower coffe (špecializované druhy kávy a čajov)

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.