Leto 2020, Španielsko - MALORKA

Continental Park ***+Continental Park ***+ Continental Park ***+ Continental Park ***+ Continental Park ***+ Continental Park ***+

Hotel vybudovaný v Alcudijskom zálive v susedstve chráneného parku S´Albufera, s vynikajúcou polohou blízko karibskej pláže Muro, medzi rušnými centrami prístavu Alcúdia a C´an Picafort a s nákupnými možnosťami v okolí. Nádherná, široká, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je od hotela vzdialená iba 100m. Patrí medzi najkrajšie biele pláže Malorky a je vhodný pre všetky vekové kategórie. Transfer z letiska trvá cca 1hod a 15 min. Možnosť rôznych výletov do okolia.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú komfortne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1 prístelky. Sú vybavené vlastnou kúpeľňou s WC, sušičom na vlasy, telefónom, TV/SAT, centrálnou klimatizáciou, trezorom (za poplatok) a balkónom.
Hotel pozostáva z dvoch 5-poschodových budov s výťahom a klienti môžu využívať taktiež služby recepcie nonstop, reštauráciu, kaviareň a bar, snack bar pri bazéne, vonkajší a detský bazén, ihrisko, herňu, stolný tenis a biliard, bezbariérové vstupy, WIFI pripojenie na recepcii, slnečníky a ležadlá pri bazéne zdarma, na pláži za poplatok. Hotel organizuje animačný program pre deti i dospelých.

Stravovanie:
-all inclusive: raňajky, obedy aj večere podávané formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie - snacky, káva, čaj, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej produkcie sú podávané v hlavnom bare od 10:30 - 23:30, presný rozpis all inclusive klienti obdržia na recepcii

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.