Leto 2020, Turecko

Kleopatra Ada Beach ****Kleopatra Ada Beach **** Kleopatra Ada Beach **** Kleopatra Ada Beach **** Kleopatra Ada Beach **** Kleopatra Ada Beach ****

Tento zrekonštruovaný hotel pozostáva z dvoch 5–poschodových budov, nákupné možnosti sú v dosahu približne 100 m od hotela. Vhodný pre klientov, ktorí preferujú ubytovanie blízko centra strediska zábavy a nákupov. Od známej Kleoaptrinej pláže ho oddeľeju iba pobrežná komunikácia. Hotel má vyhradenú pláž vzdialenú približne 150 m. Nachádza sa cca 120 km od letiska, cca 1,5 km od centra mesta Alanya.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú klimatizované s 2 samostatnými lôžkami alebo manželskou posteľou majú možnosť 1 prístelky. Sú vybavené telefónom, SAT/TV, minibarom (za poplatok), balkónom, sprchou, WC, fénom, trezorom (za poplatok).
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, výťah, hlavná reštaurácia, „a la carte“ reštaurácia, bar pri bazéne, bar na pláži, obchod, bazén s oddelenou časťou pre deti. Ležadlá a slnečníky sú pri bazéne zdarma, na pláži za poplatok. Zdarma hotel ponúka aj WiFi pripojenie, stolný tenis, plážový volejbal a fitness. Za poplatok masáže, sauna, turecké kúpele, peeling, vodné športy na pláži. Hotel príležitostne organizuje denné a večerné animácie.

Stravovanie:
-all inclusive: raňajky, obedy a večere sú podávané formou bufetových stolov 10:00 – 23:00, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje, popoludňajšie občerstvenie, nealkoholické nápoje a ľahký snack v bare na pláži

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.