Leto 2020, Grécko - RHODOS

Smartline Elia ***Smartline Elia *** Smartline Elia *** Smartline Elia *** Smartline Elia *** Smartline Elia ***

Hotel Saint George je trojhviezdičkový hotel, ktorý nedávno prešiel kompletnou rekonštrukciou. Nachádza sa 200m od piesočnato-kamienkovej pláže, ktorej bolo udelené ocenenie ,,Modrá vlajka“ za jej čistotu pláže i mora. Typická grécka dedinka Lardos je od hotela vzdialená 1,5 km a historické mestečko Lindos cca 6 km. Hotel tvoria menšie stavby postavené v tradičnom gréckom štýle, ktoré sú vzájomne prepojené a sú obklopené príjemným prostredím zelene. Je to príjemný útulný rodinný hotel s obľúbenými službami all inclusive blízko pláže je vhodný najmä pre rodiny s deťmi ako aj pre všetky vekové kategórie.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky alebo rodinné izby s 2 prístelkami, kúpeľňa (sprcha/ WC), sušič na vlasy, telefón, SAT-TV, chladnička, balkón.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, snack bar, vonkajší bazén, bar pri bazéne, detský bazén, detské ihrisko, WiFi, supermarket, futbalové ihrisko. Za poplatok: trezor, ležadlá a slnečníky na pláži.

Stravovanie:
-all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, ľahké občerstvenie počas dňa, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby. Presný opis ALL INCLUSIVE dostanete v hoteli.

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.