Leto 2020, Bulharsko

Karlovo ***+Karlovo ***+ Karlovo ***+ Karlovo ***+ Karlovo ***+ Karlovo ***+

Moderný, obľúbený hotel bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2011. Hotel sa nachádza len 200 m od krásnej piesočnatej pláže, v obľúbenom letovisku Slnečné pobrežie. Obľúbený hotel v živom letovisku vhodný pre všetky vekové kategórie. Z hotela sa pohodlne dostanete do najväčšieho aquaparku na Slnečnom pobreží za 10 minút pokojnou chôdzou. Výhodou je, že hotel poskytuje bezlepkovú stravu.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Krásne, štýlové, individuálne klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky sú vybavené kúpeľnou (sprcha/WC), sušičom na vlasy, SAT-TV, minichladničkou, telefónom, balkónom. Za doplatok možnosť ubytovania v apartmáne 4+1 (spálňa + obývačka).
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, reštaurácia s terasou, WiFi v lobby bare, vonkajší bazén s oddelenou detskou časťou, detský kútik, detské ihrisko, tematické večery, biliard. Za poplatok: trezor, lobby bar, bar pri bazéne, masážne štúdio, joga centrum, parkovisko, detská postieľka.

Stravovanie:
-polpenzia; hotel ako jeden z mála ponúka bezlepkovú stravu

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.