Leto 2020, Turecko

Kleopatra Alis ***Kleopatra Alis *** Kleopatra Alis *** Kleopatra Alis *** Kleopatra Alis *** Kleopatra Alis ***

Veľmi príjemný hotel nachádzajúci sa 150 metrov od známej Kleopatrinej pláže. Od centra Alanye je vzdialený 1,5 kilometra. Nákupné a voľnočasové možnosti sú v bezprostrednej blízkosti hotela. Tento hotel si získava klientov svojou výbornou polohou a kvalitou ponúkaných služieb. Hotel organizuje bohaté animačné programy a večerné šou, takisto vybrané vodné športy.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Vkusne zariadené, zrekonštruované 2-lôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, kúpeľňa (sprcha / WC), sušič na vlasy, telefón, balkón, detská postieľka na vyžiadanie.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s non-stop recepciou, zmenáreň, hlavná reštaurácia, bar, WIFI zdarma, bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma, trezor na recepcii za poplatok, internetový kútik za poplatok, práčovňa za poplatok, diskotéka, konferenčná miestnosť, detské ihrisko, detský bazén, športovisko...

Stravovanie:
-all inclusive: raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov, počas dňa ľahké občerstvenie, káva, čaj, koláčiky, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje počas dňa. Presný rozpis dostanete v hoteli.

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.