Leto 2020, Turecko

Tess ****Tess **** Tess **** Tess **** Tess **** Tess ****

Hotel Tess leží uprostred krásnej zelene len 100 m od piesočnatej pláže s malými kamienkami. Centrum mestečka Konakli so širokou ponukou nákupných možností, reštaurácií či večernej zábavy je vzdialený len 250 m. Letisko v Antalyi sa nachádza asi 110 km od hotela. Je to príjemný hotel s veľmi výhodnou polohou blízko centra strediska i pláže, ideálny na strávenie dovolenky plnej zábavy aj oddychu. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie ako aj rodiny s deťmi.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú klimatizované 2-lôžkové s možnosťou 2 prísteliek (Max 2+2), SAT-TV, telefón, trezor, kúpeľňa (sprcha/ WC), sušič na vlasy a balkón.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, lobby bar, bar pri bazéne, vonkajší bazén, detský bazén, tobogán, detský klub, turecké kúpele, sauna, šípky, stolný tenis, animačný program, slnečníky a ležadlá pri bazéne a na pláži.
Za poplatok: internetová kaviareň, biliard, vodné športy

Stravovanie:
-all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bohatých švédskych stolov, počas dňa ľahké občerstvenie, káva, čaj, koláčiky, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Presný rozpis dostanete v hoteli.

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.