Leto 2020, Bulharsko

Yavor Palace ****Yavor Palace **** Yavor Palace **** Yavor Palace **** Yavor Palace **** Yavor Palace ****

Yavor Palace je obľúbený hotel s výbornou polohou, ktorý sa nachádza len 200 metrov od piesočnatej pláže a zároveň v centre letoviska Slečné pobrežie. Útulný hotel s dobrou polohou, za vynikajúcu cenu, vhodný pre všetky kategórie klientov, ktorým nevadí rušnejšie prostredie centra vyhľadávaného letoviska.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Komfortne zariadené 2-lôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek sú vybavené kúpeľňou s WC, TV/SAT, klimatizáciou a balkónom.
K vybaveniu hotela patrí taktiež recepcia s 24 hod. servisom, zmenáreň, výťah, klimatizovaná reštaurácia a reštaurácia pre nefajčiarov, hlavný bar, snack bar, pool bar, vonkajší bazén, kde slnečníky a ležadlá sú zdarma, detský bazén, práčovňa (za poplatok), lekárska služba a obchodíky so suvenírmi. Na pláži sú slnečníky a ležadlá k dispozícii za poplatok.

Stravovanie:
-all inclusive: formou bufetu - raňajky 07:30-10:00, obedy 12:30 -14:30 a večere 18:30 - 20:30, počas dňa ľahké občerstvenie a neobmedzená konzumácia nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej produkcie 11:00 - 23:00

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.