Leto 2020, Bulharsko

Pautalia ***Pautalia *** Pautalia *** Pautalia *** Pautalia *** Pautalia ***

Hotel Pautalia sa nachádza len 200m od nádhernej piesočnatej pláže v turisticky veľmi vyhľadávanom a známom stredisku Slnečné pobrežie. Príjemnou prechádzkou sa dostanete taktiež do historického mesta Nesebar. ktoré patrí ku chráneným oblastiam UNESCO. Tento hotel Vám ponúka dovolenku plnú oddychu a relaxu s množstvom zábavy a športu. Je vhodný pre všetky vekové kategórie, no najmä pre mladých, ktorí hľadajú cenovo dostupnú dovolenku so službami all inclusive.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú klimatizované 2 - lôžkové s možnosťou 1 prístelky, SAT-TV, minibar, kúpeľňa (sprcha/ WC) a balkón. Možnosť objednania štúdia 4+0 alebo apartmánu 5+0.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, reštaurácia, vonkajší bazén, volejbalové ihrisko, stolný tenis a internetový kútik.

Stravovanie:
-all inclusive: raňajky, obedy a večere, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje počas dňa; presný rozpis all inclsuive dostanete v hoteli

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.